Jump to content
Sign in to follow this  
Aineko

Dizanje tegova

Recommended Posts

Đipalo Junuz

^Biće na http://www.eurovisio...2012/index.html (kanal 5) od 20 h po našem vremenu.edit: ovo ^ baš ima smisla kad se prebaci na novu stranu...

Edited by fanjo

Milogled Bluff

E, fala care. Ja mislio da je u 7 po nasem

Milogled Bluff

Au, jebote, kako je mogao da se sjebe covek...

Milogled Bluff

Evo ga SalimiJebem li ga, ovih 201 kg nije se cinilo bas kao piece of cakeDoduse, to je samo 13 kg manje od svetskog rekorda205 je islo lakse!

Edited by Milogled Bluff

Milogled Bluff

Albegov 208! :Hail:A i Salimi. Ali zasto nije probao bar 209, obzirom da je tezi od Albegova? Verovatno se uzda u C&J

Edited by Milogled Bluff

Milogled Bluff

Bravo, Velagicu. 234 kg. Kako je tesko izvukao clean, cinilo se da nema sanse na jerku

Milogled Bluff

Ali kakav je carski car ovaj Ceh. Na snatchu samo 187, a na C&J 239. Doduse, i gradjen je kao snagator, logicno je da mu tehnika nije jaca strana.

Milogled Bluff

Ali meni je fascinantno da su vec prisli na 17 kila od svetskog rekorda, a Salimi jos nije ni poceo da dize :Hail:Evo ga. Majstor ladno otvara sa 247 :Hail:

Edited by Milogled Bluff

Milogled Bluff

WR attempt!Jebiga. Prevelik zalogaj. Nece ni iskoristiti treci pokusaj.

Edited by Milogled Bluff

Aineko

Salimi :Hail: Salimi :Hail: Salimi :Hail:uspela sam da se medijski izolujem (bolje reci uzdrzim) dok ne stignem da odgledam snimak pa nisam imala pojma ko je pobednik. Kako je Salimi digao onaj poslednji snatch, tacno je mogao jos nekoliko kg preko toga, nije mi jasno zasto je otvorio onako rano (mada, i jeste mi jasno - uz sav pritisak ne zelis da rizikujes da na olimpijadi ostanes bez rezultata, kao sto se desilo Evstyukinovoj).Onaj pad Nemca nisam smela da gledam na usporenom snimku, ono je delovalo strasno - 200kg ti padne na vrat (kod zena je mislim Korejki neka ogromna tezina zakacila glavu u jednom dizanju). Sto bi rekao Rippetoe "Stronger people are harder to kill."I highlight veceri sto se mene tice: :heart: Kianush :wub: u bekstejdzu s iranskim timom (samo sto je nizi od svih ovih teskasa pa je morao stalno da se upinje na prste da gleda liftove :D ).

Edited by estel

ToniAdams

ja sam mislio da je svabo slomio kicmu.al stoka je to germanska zilava.

Aineko

au jebote, ovo jos gore izgleda nego sto se ja secam :blink:btw, za kraj weightlifting takmicenja, moram jednu :Pkianoush-rostami4_0_0.jpgshamsara20120804034637217.jpg

ToniAdams
kianoush-rostami4_0_0.jpgshamsara20120804034637217.jpg
moldavka, a? slatka je

Aineko
Steiner je OK, nema povreda kicme ni opasnosti od trajnih posledica. Toni, evo ti Moldavke, dalje ruke od Kianusha :wub: .1343640756_62275900_FitNoMargin_364x273.jpgbtw, kako google prevodi, ona je policajka, cuva moldavsku granicu.

Sign in to follow this  

• Create New...