Jump to content
Sign in to follow this  
Aineko

Dizanje tegova

Recommended Posts

Milogled Bluff

Otkud znam, ali tako je u svim sportovima.Evo, Kojot dade dobar primer. Olimpijsko dizanje tegova je veoma slicno vertikalnom skoku.

Edited by Milogled Bluff

ToniAdams

eksplozivnost je nesto sto se razvija. da nije tako, ne bi sprinteri dostizali pik sa 25 i trajali do 30. pricam o klicima, tj klinkama od 17, 18 god.i aj, bas mi sibni link za 18god starog dzordana.

Milogled Bluff

Pa ko ti kaze da ti klinci od 18 godina nece biti jos bolji dizaci sa 25?

ToniAdams

pa nadam se da oce, al onda se pitam dje je granica. no nema ih mnogo starijih, barem kod cura, sto sam mogo pratiti ova 2 dana.

Edited by ToniAdams

Кристофер Лумумбо
eksplozivnost je nesto sto se razvija. da nije tako, ne bi sprinteri dostizali pik sa 25 i trajali do 30. pricam o klicima, tj klinkama od 17, 18 god.i aj, bas mi sibni link za 18god starog dzordana.
nema dobirh snimaka sa unc. samo trai neke jegove hajlajtse ili najbolje poteze u karijeri pa ces videti koliko je bio eksplozivniji kada je bio mlad.

ToniAdams

kako da ti kazem, hvala ti puno na savetu, nisam cuo za tog dzordana dosad. super su mu hajlajtsi karijere, verujem da je bio dobar igrac.

Кристофер Лумумбо
kako da ti kazem, hvala ti puno na savetu, nisam cuo za tog dzordana dosad. super su mu hajlajtsi karijere, verujem da je bio dobar igrac.
wtf? lepo ti kazem da pogledas hajlajtse gde se jasno vidi kolika je razlika u eksplozivnosti.

ToniAdams

ne kaki koki :(devesprve kad je uzo prvu morao je imati oko 25. ne nalazim mnogo starijih snimaka.

Edited by ToniAdams

Кристофер Лумумбо
ne kaki koki :(devesprve kad je uzo prvu morao je imati oko 25.
imao je 28pogledaj hajlajtse angry.gif

James Marshall
ne kaki koki :(devesprve kad je uzo prvu morao je imati oko 25. ne nalazim mnogo starijih snimaka.
27 ili 28, rek'o Lebron kako je uzeo prvi prsten s manje godina nego Džordan.

ToniAdams

dada, nijesam racuno no napamet, 28.

sancho

Jel zna neko u cemu je problem sa beloruskinjom?deluje kao da lepo digne a redovno joj poniste

ToniAdams

pih, kolko je slaba tajladjanka :fantom:

Aineko
:Hail: za kineskinju Li. Izadje na prvi c&j, ostavi ih sve vise od 6 kg iza, da se igraju za bronzu i srebro, pa kad ostale zavrse svoje igrarije, ona izadje da dize za rekorde i zavrsi sa dva olimpijska (i ko zna sta bi bilo da je probala da svetski obori za 1kg a ne 3 <_< ) i 10kg ispred srebrne. ni meni nije jasno sto su ponistili beloruskinji, narocito u poslednjem.dizacima je peak valjda oko 22 - 25 (Li ima 22god), kod njih je pored fiziologije faktor i to sto se tehnika (narocito snatcha) usavrsava godinama. a sto eksplozivnost/brzina opada sa 30 nemam pojma ali slicno se valjda desava i teniserima sa kretanjem, najbolje godine im se izgleda poklapaju.btw, sleeping is for sissies <_<

teacher

Severna Koreja još jedno zlato. I to sa WR u totalu u kategoriji do 62kg. Lik je digao u snatchu 154kg (novi OR) i dodao još 173kg u nabačaju za 327kg ukupno. Drugi Kolumbijac sa OR u nabačaju 177kg.

Sign in to follow this  

• Create New...