Jump to content
IGNORED

Venčanice


MayDay

Recommended Posts

Odmah da predupredim. Ne, nije za mene niti očekujem da mi se desi u skorijoj budućnosti, ali sad sam se zbog bliskih venčanja uključila u planiranje i biranje venčanice, cipela, bidermajera, nakita...i najradije tijare, ali neće mlada. <_<Nevezano, sigurna sam da devojčice sa foruma vole da gledaju venčanice, ako ništa na drugim mladama, čak i ako za sebe preferiraju lepršavu letnju haljinu. Ovde možemo da se igramo i komentarišemo da li više volimo strog geometrijski dizajn, sirena oblik, čipka galore, krinoline, whatnot.. Kakve su vama gotivne?Evo nekih koje su meni jako lepe.Elie Saab objasnjava s ovom. elia-saab-lace-wedding-dress.pngNa sličnom tonu, Elie Saab i dalje. aglaya.jpgDalje, iz Glamour kolekcije Pronovias. U ovako nečemu se udala Aurora za princa Filipa. Sigurna sam!DOMINGO_A.jpgpnwDomingo_01.jpgA mnogo mi ljupko i ovako nešto, u stilu antičke boginje.pnwDadiva.jpgO cipelama ću drugi put, ali kad sam videla bridal sekciju na Giuseppe Zanotti sajtu, nešto sam se zgrozila na belinu cipela. Joj, jesu odvratne ovako bele... :D

Link to comment
momci, a sta su vashe gospoje nosile, mislim, na the dogadjaju?
Opštinu odradili u farmerkama (bilo ladno za trenerke) a žurke se ne sećam najbolje.
Link to comment

vencanice ne volim a ni karnerice i cipke, al' dobro, kad bi me neko bas puskom naterao da se uvucem u jednu, onda bi u obzir doslo jedino nesto 'vako. naj sam za ovu u sredini.b4be9abd0ac01558_modern_wedding_dresses.jpg

Link to comment
Što viriš u spojler? :D
Volim da gledam mlade! I nemoj da lagis da ono nije vencanica.Orderka goes Pippa Middleton style. :) Edited by MayDay
Link to comment
Volim da gledam mlade! I nemoj da lagis da ono nije vencanica.
NIje stvarno... Kupila u regularnoj radnji, ima slike gde se baš vidi da je obična haljina... Posle ju je još noslia sto puta u nekim normalno-svečanim prilikama...Da kačim još slika, to hoćeš,a? :)

slika%203%20%28Small%29.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...