Jump to content

Rukometni turnir

Cash

Recommended Posts

Spanija gazi 30-20 sad nam je i bod protiv Mađara dovoljan za 1/4 finale. Ako ne useremo eto nasim rukometasima istorijska sansa protiv Islanda.

• Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

28

• James Marshall

27

• freakns

26

• Cash

16

Ma kakvi slab, bice veliki favoriti protiv nas. Ali mislim da ce nam dosta lakse biti sa njima nego sa Francuzima. No najpre da Mađare odradimo :ss1:

Island nije slab ali je bolja varijanta od Francuza.. Vise nam lezi da igramo protiv Skandinavaca, tvrdo i jako u odbrani.. :) To je neko vidjenje, naravno pod uslovom da prodjemo Madjarsku.. :unsure: Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

James Marshall

Uz našu taktiku koja se svodi na rečenicu "deder Staniću skini jedno 20-30 lopti a mi u napadu obećavamo da nećemo dati preko 25 golova" :lolol:

Sta mislite da li ce Francuzi namerno da izgube ako Hrvati izgube od Spanaca.U tom slucaju su 3. idu na Spance i izbecice u potencijalnom 1/2 HR?

KennyDalglish

Gledam prvu utakmicu 1/4 finala zenskog turnira, Brazil pobednik grupe A, protiv Norveske koja je zavrsila na 4 mestu u grupi B. Norvezanke su inace aktuelne svetske, evropske i olimijske sampionke. Iako ceo turnir igraju ispod svog nivoa, verovao sam da ce lagano proci Brazil. Cak sam mislio da su namerno izgubile poslednji mec u grupi od Spanije, da bi imale lakse protivnice do finala. Ali danas svi igraju rukomet i nakon prvog poluvremena Brazil vodi 13:9, ubijaju norvezanke bas tamo gde su norvezanke najjace, odlicnom obranom i kontrama. Ne pamtim kad sam odgledao mec u kome norvezanke nisu uspele da istrce ni jednu jedinu uspesnu kontru.

upravo me tvoj post naterao da gledam... i posle 5 minuta drugog Brazil poveo 15-9, ali su ih onda Norvezanke konacno naterale na jurnjavu po terenu i sada je samo 16-14 :( norvezanke na postavljenu odbranu ne mogu ko kurac da urade

KennyDalglish

Da, to imm je problem ceo turnir, desni bekovi Suland i Nostervold imaju ocajnu realizaciju na turniru, a trose mnogo lopti, mislim da su protiv Spanije imale 1/15. A fali im cak 5 bekova desnjakinja (Hamerseng, Larsen, Niberg, Stange i Hedin) koje su kidale i u obrani. Sad im najbitnije suteve uzia Breivang, koja je do pre sezonu dve igrala samo obranu u reprezentaciji.Al, evo ipak skoro stigose i usrase dva sederca :frust:

vode, mrs! :(mene nervira taj skandinavski rukomet gde je sve samo jurnjava, jurnjava i jurnjava... evo koliko gledam one ne da nemaju napad, one nisu cak nijednom ni ukrstile! Brazil da nije ovako naivan, vodile bi sada 3-4 gola

• Create New...