Jump to content

Rukometni turnir

Cash

Recommended Posts

• Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

28

• James Marshall

27

• freakns

26

• Cash

16

Umalo da se raspadnu na kraju, ali sačuvaše nekako prednost.Rusija nikad gora, bez ideje u napadu. Imaju sreće da im je grupa smejurija u odnosu na onu drugu inače uz ovakvu igru ne bi ni prošle u četvrtfinale.

Vrlo čudan kraj utakmice, Crnogorke nisu ni pokušale da uzmu loptu Hrvaticama u poslednjem napadu. Ne znam da li već prave kombinacije za četvrtfinale ne bi li izbegle Norvešku i Koreju.

Carolostadien

sumnjam, nije im baš neka kalkulacija. pa radije da idu na Francusku koja je dobila i jedne i druge? ;)naše su sad sigurno druge, Rusija-Crna Gora u izravnom susretu odlučuju za treće mjesto

Francuskinje im više leže, čak su ih i dobile u kvalifikacijama za OI i to na njihovom terenu. Sa Korejom niko ne želi da igra, a Norvežanke iako ovde ne blistaju su ipak ekipa koja je dominirala poslednjih 5 godina.Ne znam, sasvim je moguće da je samo tako delovalo, ali u onih poslednjih par minuta koje sam uhvatio baš i nije izgledalo da su se Crnogorke nešto polomile da pobede.

Carolostadien

U biti napola se i slažem :) Ne mislim na tih zadnjih par minuta baš, ali taj zadnji napad je i mene začudilo da su igrale regularnu obranu bez presinga

Carolostadien

iako, nisam baš siguran u ove brzinske kalkulacije, ali mislim da im ni bod ne bi ništa mijenjao. naše su dobile Ruskinje, s kojima one tek igraju i to će im zapravo biti presudno. pa ako žele bit četvrte njima ionako moraju pustit, da su danas uzele bod opet ista stvar.

Španci gaze Mađare 23-18. Ako ih dobijemo u ponedeljak( a izgleda da ce i x biti dovoljan) ladno mozemo u polufinale :0.6:Niko ne pise o Hrvatima. Kako su samo unakazili Dance :Hail:

Edited by Cash
Španci gaze Mađare 23-18. Ako ih dobijemo u ponedeljak( a izgleda da ce i x biti dovoljan) ladno mozemo u polufinale :0.6:Niko ne pise o Hrvatima. Kako su samo unakazili Dance :Hail:
bojim se da ce nasi majstori ipak naci nacina da useru i ovu sansu.
  • Create New...