Jump to content
Cash

Rukometni turnir

Recommended Posts

Feindouno

7 iskljucenja za CG, Norveska samo 3.S tim sto je Crna Gora imala i 2 igracice manje a kaznjavane su svaki put kad bi prisle na gol razlike ili izjednacile.

SleeperSleep

bespotrebno mi je to, skroz. bave se glupostima u trenutku svog najveceg uspeha u zivotu.

James Marshall

Razlika između dobrog i prosjećnog sudije je što će dobar da navlači kad treba a da pegla statistiku kad sve bude gotovo. Ovi su tačno urnisali Crnogorke kad god su imale šansu da prelome, a tri isključenja bar su bila smijurija.

Pantelija jr
Trebala je u glavu da je opuca, ionako se povlači iz reprezentativnog rukometa. Nije ovo odbojka pa da je manje više sve egzaktno, ovdje i u vaterpolu je sudijsko diskreciono pravo najveće. Klasično otimanje.
slazem se sa boldom.ma jebiga, slazem se i sa napucavanjem sudije u glavu.

Feindouno
cekaj,ovde neko misli da je balic djubre zbog svojih reci. :frust:
Ja nisam vidio da je neko napisao da je Balic djubre zbog svojih rijeci.Mislim da je njegovo ponasanje prema saigracima, trenerima, sudijama i protivniku bilo veoma odvratno i dzukacko sto sam i napisao u toku utakmice. Konstantno je nadrkan i sere sto moze samo da stvori kontraefekat.

levi
Trebala je u glavu da je opuca, ionako se povlači iz reprezentativnog rukometa. Nije ovo odbojka pa da je manje više sve egzaktno, ovdje i u vaterpolu je sudijsko diskreciono pravo najveće. Klasično otimanje.
Zbog iskljucenja? Pa S i CG tradicionalno igraju odbranu, sto se ono kaze, muski. Uvek ce biti vise iskljucenja od protivnikabtw 1 penal i iskljucenje u fudbalu mnogo vise uticu na tok utakmice, nego sva iskljucenja u rukometu i vaterpolu zajedno.. O diskrecionom pravu sudije kod davanja kartona da ne pricamoZa sve to vreme Sarenac zeeva na 60 razlike za Amerikanke, a Hrt pusta reprizu odbojke(?)Mukice

James Marshall
Zbog iskljucenja? Pa S i CG tradicionalno igraju odbranu, sto se ono kaze, muski. Uvek ce biti vise iskljucenja od protivnikabtw 1 penal i iskljucenje u fudbalu mnogo vise uticu na tok utakmice, nego sva iskljucenja u rukometu i vaterpolu zajedno.. O diskrecionom pravu sudije kod davanja kartona da ne pricamoZa sve to vreme Sarenac zeeva na 60 razlike za Amerikanke, a Hrt pusta reprizu odbojke(?)Mukice
Šta pričaš, naravno da je uticaj isključenja u fudbalu veći, ali lakše se braniti sa 10 u fudbalu nego sa 5 u vaterpolu. Takođe, u fudbalu se u prosjeku svira faul na svaka 2-3 minuta, i to u 60% nije nikakva opasnost, a u vaterpolu se dosudi 20 isključenja u prosjeku za 32 minuta, i to je odmah šansa za gol. Plus, za šta se sve svira isključenje ili faul, bog te pito. U fudbalu je to ipak očitije, nemoj mi reći da nije.

freakns
ne pricaj svasta...u rukometu mi fasujemo iskljucenja jer numemo da bijemo. iz zadnjeg reda tribina se vidi kada mi napravimo faul, pa zato redovno letimo napolje. a dve ekipe koje ubedljivo, ali ubedljivo najvise tuku su muska reprezentacija Francuske i zenska reprezentacija Norveske. ali tuku znalacki, kada niko ne gleda... dok sam gledao Norvesku i Koreju sve izgleda cisto, kao bas se fino krecu u odbrani, pomislis kako je pivot koreje glupaca jer niti se ume osloboditi, niti pravi blok... pa prikazu usporeno, a nju nesretnu ubise. Norveska je od cetvrfinala isprebijala namrtvo sve ekipe sa kojima je igrala, a nista iskljucivane nisu. isto kao kada bek napada Francusku zonu, skocis li im u 7 mozes dati gol, ali si siguran i da ces popusiti pesnicu u bubrege. fazon je samo sto nasi uvek placu oko toga, a i to je deo znanja, tuci protivnika da sudija ne vidi

gervasius twinkleminkleson
ne pricaj svasta...u rukometu mi fasujemo iskljucenja jer numemo da bijemo. iz zadnjeg reda tribina se vidi kada mi napravimo faul, pa zato redovno letimo napolje. a dve ekipe koje ubedljivo, ali ubedljivo najvise tuku su muska reprezentacija Francuske i zenska reprezentacija Norveske. ali tuku znalacki, kada niko ne gleda... dok sam gledao Norvesku i Koreju sve izgleda cisto, kao bas se fino krecu u odbrani, pomislis kako je pivot koreje glupaca jer niti se ume osloboditi, niti pravi blok... pa prikazu usporeno, a nju nesretnu ubise. Norveska je od cetvrfinala isprebijala namrtvo sve ekipe sa kojima je igrala, a nista iskljucivane nisu. isto kao kada bek napada Francusku zonu, skocis li im u 7 mozes dati gol, ali si siguran i da ces popusiti pesnicu u bubrege. fazon je samo sto nasi uvek placu oko toga, a i to je deo znanja, tuci protivnika da sudija ne vidi
Ako povucemo paralelu sa vaterpolom - to je nesto u cemu je Srbija najbolja [ili ranije Madjari]. Mislim da ogroman broj ljudi ni ne primjeti kako igra Vanja Udovicic recimo. On je majstor zbog onoga sto zna sto se same igre tice, ali isto toliko zbog onoga koliko je grub igrac, a rjetko koju utakmicu zavrsi sa 3 iskljucenja, rjetko kad mu se sude kontrafaulovi. Zato sto zna kad da udari.

James Marshall
Ako povucemo paralelu sa vaterpolom - to je nesto u cemu je Srbija najbolja [ili ranije Madjari]. Mislim da ogroman broj ljudi ni ne primjeti kako igra Vanja Udovicic recimo. On je majstor zbog onoga sto zna sto se same igre tice, ali isto toliko zbog onoga koliko je grub igrac, a rjetko koju utakmicu zavrsi sa 3 iskljucenja, rjetko kad mu se sude kontrafaulovi. Zato sto zna kad da udari.
Ono što on radi prilikom promjene posjeda lopte je nenadjebivo. Čudi me da ga do sad niko nije raspizdio po sred face. Majstor lopovluka. Niti jednom nije krenuo u napad da nije protivnika bar ćušnuo ili opalio nogom.

Halvard

Bilo mi krivo dok nisu počele da se šabanišu na kraju.Gulland :0.6: Meč karijere u najvažnijem trenutku.Ne daju Skandinavke zlato, još od Atlante, prvo Danska tri puta uzastopno, sad Norveška dvaput.

koksy

meni je glavni utisak da su sportski komentatori šabani na kvadrat na koji god ex-yu kanal da se nakačiš.

Feindouno

Peta uzastopna drvena medalja mucenih Madjara.Hrvat pobedijo!

• Create New...