Jump to content
kobni zelaya

Muški turnir

Recommended Posts

ducca

Zasto da ne...Inace hvala bogu danas se necemo nagledati basketa na televiziji posto je to naprasno izgleda postao drugorazredno medijski atraktivan sport. Samo Rusi i Litvanci u terminu ranog popodneva (valjda zato sto nema nista drugo), ostatak nista, cak ni Arg-Bra :(

Milogled Bluff

Ako, i ne treba da prenose. Jebes taj sport u kojem mi ne ucestvujemo <_<

Feindouno

Gledao sam 2 prijateljske koje su odigrali u junu, Francuska je izgledala kao tim koji bukvalno nema rjesenja za igru Spanije. Trudili su se oni, i Parker je divljao ali su opet izgubili 15-ak i 10-ak razlike.

kim_philby
Gledao sam 2 prijateljske koje su odigrali u junu, Francuska je izgledala kao tim koji bukvalno nema rjesenja™ za igru Spanije. Trudili su se oni, i Parker je divljao ali su opet izgubili 15-ak i 10-ak razlike.
pa to ce se desiti i danas. spreman sam na fekalno samozamazivanje ako tako ne bude.

Кристофер Лумумбо

...i onda da postavis fotku.lepo je sto su krenuli da napusavaju sternahttp://sports.yahoo.com/news/olympics--teams-russia-and-lithuania-blast-sterns-proposed-olympic-rule-change.html

borris_
pa to ce se desiti i danas. spreman sam na fekalno samozamazivanje ako tako ne bude.
Da quotujem za svaki slucaj. :DAllez les bleus.

J.R. Cash

Shved ne lici ni na sta jos od utakmice sa Brazilom. Kirilenko ipak konstantno dominira.

kim_philby

imao je onaj lep pas za mozgova i to bi bilo to. vola ne moze da ubode.

Guest
This topic is now closed to further replies.