Jump to content
kobni zelaya

Muški turnir

Recommended Posts

kobni zelaya

Počeo je muški turnir novom pobedom Nigerije koja je sad u dobroj seriji od nekoliko mečeva bez poraza, mada će teško nekog iznenadti i proći u četvrtfinale. Za pola sata počinje Brazil - Australija.

Moća

Niko ne gleda Brazil i Ozije?

shimpr
Niko ne gleda Brazil i Ozije?
dobro se peglaju pod kosevima...maric, nilsen, andersen - nene, barbosa, varezao, spliter...nema stivena markovica za autralijance...meni interesantno da je ovaj vortington potpisao za radnicki...to je slicno kao onda kad je novozelandjanin henare igrao za okk beograd

iDemo
dobro se peglaju pod kosevima...maric, nilsen, andersen - nene, barbosa, varezao, spliter...nema stivena markovica za autralijance...meni interesantno da je ovaj vortington potpisao za radnicki...to je slicno kao onda kad je novozelandjanin henare igrao za okk beograd
Jel' to bilo u vreme dok je Nenad Vucinic bio u Beogradu (trener OKK Beograda?)?

shimpr
Jel' to bilo u vreme dok je Nenad Vucinic bio u Beogradu (trener OKK Beograda?)?
ne znam ko je bio trener...to se desilo valjda posle svetskog prvenstva kad su novozelandjani bili cetvrti...trebalo je da dodje i pero kameron...nasa liga je tad imala dosta dobrih stranaca

kobni zelaya
Jeste.

iDemo
Jeste.
Onda ima smisla. :) To "kad je NZ bio cetvrti" je valjda kad je Nenad bio pomocni trener NZ ekipe, uz onog amera prvog trenera,ne?

J.R. Cash

Jezivo sudjenje na Brazil - Australija.

maheem

gde gledate tekmu?da li bi neko bio ljubazan da kopira raspored utakmica po datumima i satnicama ovde?nemam brz net :(sent from planet Saturn

Moća

Andersen nezaustavljiv pred kraj trece. Oziji tama lepo odbrane kos i odma naprave neku glupost u napadu kao ovaj sto presao Radnicki vrati loptu coveku preko pola.

Moća

Za maheemahttp://www.coolsport.tv/stream2.php

Moća

Uertas zakiva.

Feindouno

Ne znam kako ce se poklopiti zdrijeb ali ako Brazil izbjegne Ameriku ocekujem da uzmu srebro ili bronzu.

Guest
This topic is now closed to further replies.