Jump to content

Muški turnir

kobni zelaya

Recommended Posts

Počeo je muški turnir novom pobedom Nigerije koja je sad u dobroj seriji od nekoliko mečeva bez poraza, mada će teško nekog iznenadti i proći u četvrtfinale. Za pola sata počinje Brazil - Australija.

• Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Teixeira

33

• Feindouno

78

• kim_philby

45

• Cash

20

Niko ne gleda Brazil i Ozije?
dobro se peglaju pod kosevima...maric, nilsen, andersen - nene, barbosa, varezao, spliter...nema stivena markovica za autralijance...meni interesantno da je ovaj vortington potpisao za radnicki...to je slicno kao onda kad je novozelandjanin henare igrao za okk beograd
dobro se peglaju pod kosevima...maric, nilsen, andersen - nene, barbosa, varezao, spliter...nema stivena markovica za autralijance...meni interesantno da je ovaj vortington potpisao za radnicki...to je slicno kao onda kad je novozelandjanin henare igrao za okk beograd
Jel' to bilo u vreme dok je Nenad Vucinic bio u Beogradu (trener OKK Beograda?)?
Jel' to bilo u vreme dok je Nenad Vucinic bio u Beogradu (trener OKK Beograda?)?
ne znam ko je bio trener...to se desilo valjda posle svetskog prvenstva kad su novozelandjani bili cetvrti...trebalo je da dodje i pero kameron...nasa liga je tad imala dosta dobrih stranaca
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...