Jump to content
Sign in to follow this  
renne

Vaterpolo

Recommended Posts

James Marshall

Ovo je bilo očekivano. Mađari nisu zaboravili da igraju vaterpolo. Ameri nemaju šta da traže sa taktički neuporedivo jačim ekipama, nisam gledao to sa CG, čudi me da su ih dobili (pretpostavljam na neku svježinu, tuču i CG pristup "lako ćemo) a ovo gura Mađare na nas u 1/2 finalu. Najmanje zlo, po meni,ali da bi se osvojilo nešto (tj. uopšte došlo do finala) mora se dobiti neko iz Top 3 ekipe (pored Srbije).

gervasius twinkleminkleson

Srbija impresivna u zadnje 2 utakmice, bez obzira sto su nesto slabiji protivnici. Za mene je iznenadjenje sto su Amerikanci slabo odigrali i tu, i ovu sa Madjarima [porazi, naravno, nisu iznenadjenje, ali njihova igra da]. Ocekivao sam i da Grci prodju dalje, protiv Hrvata i Italijana su bili bash dobri, ovo danas nisam gledao ali rezultat je jasan, razbili su ih Australijanci. Na kraju je i bolje da zrijeb ipak nagradi Srbiju i Hrvatsku laksim protivnicima u cetvrtfinalu nego da odmah bude neko ukrstanje Hrvatska - Madjarska i Srbija - Italija.Ja bih volio da nama dodju Spanci prije nego Italijani, iako su izgleda u boljoj formi.

aram

Pa pazi sastaju se Hrvatska - SAD, SrBin u startu pobedijo :D

Sve odluceno, Srbija - Australija, Hrvatska - SAD, CG - Spanija, Madjarska - Italija.

Feindouno

Srbija, HR, CG, Madjarska sve najmanje 2 razlike

James Marshall

Šefe, na Sportnet piše vi na Ita a Hu na Spance. Šta je tačno?

Edited by NekoIzMase

Pa nema razlike izmedju toga sto kaze Sportnet i onoga sto kazu svi ostali - CG - Spanija, Madjarska - Italija :)

James Marshall

Ne, moj tipfeler je bio, dok sam prekucavao, imao sam u glavi ono sto sam kod tebe pročitao (tebi više vjerujem, a gledam na telefonu). Evo editovah post na ono što sam pročitao ;-)

Mislim da je jedino Srbija ovdje sigurna za polufinale. CG i Hrvatska su favoriti, ali ko zna. I SAD i Spanci su igrali neke utakmice vrhunski, neke uzasno. Ako SAD budu kao protiv Madjarske ili Srbije, ne bi dobili ni vecinu zenskih reprezentacija, ali vjerujem da ce u cetvrtfinalu ipak biti daleko bolji. CG i Spanija su zajedno trenirali pred Olimpijadu, odlicno se poznaju... CG je bolja, ali opet, znali smo i od Njemaca da izgubimo. Trebalo bi da bude polufinale, ali ako ne shvate ozbiljno Spance...Sto se Italijana i Madjara tice, to je najneizvjesnije. Ako Italijani budu igrali odbranu onako kako Campagna trazi, i ako Tempesti bude na nivou na kojem je po pravilu na velikim takmicenjima, i josh ako Premus bude igrao kao danas - ne bih se uopste kladio na Madjare.

Edited by gervasius twinkleminkleson

James Marshall

Priznaše gol Špancima protiv CG za 2-2, nešto što u poređenju s onim protiv Hrvatske nije ni 30% gola <_<edit - sudije urnišu CG

Edited by NekoIzMase

zez
edit - sudije urnišu CG
spanski komentatori nista ne kazu o tome, znaci izmisljas.

James Marshall

Čekam šefa da se očituje :s_dj:edit: čisto da se ogradim, drugu četvrtinu sam prebacio na rukomet, ali ono u prvom je bilo... uh

Edited by NekoIzMase

zez

ma zezam se.poludecu od spanskih deminutiva. 'jos dva minutica do nastavka utakmicicice'.

Sign in to follow this  

• Create New...