Jump to content
Sign in to follow this  
renne

Vaterpolo

Recommended Posts

trifko

steta sto smo crnogorcima da se izvuku...ne, smo zbog bodova, vec treba nabijati kompleks u svakoj prilici...mogao bi nas ovaj remi skupo kostati, Ameri nam nekako ne leze, sa njima nam je uvek frka...sampioni pobedjuju uvek i svuda....nema nebitnih utakmica i pobeda...

James Marshall

Gledam Uskokovića na RTCG i čovjek ima stav kao da je CG rasturila Srbiju 6 razlike. Grgur i Veljko konstatuju da je Srbija u kurcu problemu jer se suviše bazira na individualnim kvalitetima Prlainovića, Filipovića i Udovičića, dok CG djeluje bolje timski. Takođe, po njemu, Srbija je u problemu u odnosu na CG jer ima teži raspored (kao da CG nije izgubila od Amerike).

morgana

sta znam, meni to srb individualci koji se isticu vs cijeli cg tim nije izgledalo narocito pretenciozno

Eraserhead
Gledam Uskokovića na RTCG i čovjek ima stav kao da je CG rasturila Srbiju 6 razlike. Grgur i Veljko konstatuju da je Srbija u kurcu problemu jer se suviše bazira na individualnim kvalitetima Prlainovića, Filipovića i Udovičića, dok CG djeluje bolje timski. Takođe, po njemu, Srbija je u problemu u odnosu na CG jer ima teži raspored (kao da CG nije izgubila od Amerike).
|Mozda racuna onih 5 golova Prlainovica.

mlatko
Group A OK realno, grupa B je jača, znači posle četvrt finala sva moguća ukrštanja su moguća... zlato uzima ko manje puta izgubi od mađara: bitka za finale će se igrati protiv CG - 2. avgusta
:blink: :blink: nisam u toku...kako su c-gorci izgubili od amera? zar su se ovi tako dobro spremili da su jači i od najboljih evropskih reprezentacija? znači prekosutra će biti vruće u bazenu

James Marshall
|Mozda racuna onih 5 golova Prlainovica.
Prlainović je na svakoj tekmi do sad dao pet, tako navikao, nisu Crnogorci ništa specijalni. :lol: I ja mislim da je Udovičić bezveze jer forsira ovu trojicu što su u formi i što im je dao najviše slobode, umjesto da razvija jednakost i uravnilovku među igračima. Tako se ne gradi timski duh. <_< Pa kad dođu gadni momenti u utakmici, baš me interesuje da li će posljednji šutevi u CG ići na Jokića, Ivovića ili Janovića ili pak na Paskovića ili Petrovića. Edited by NekoIzMase

Concord
A taj tezi raspored je mec sa kim?Srbija ide iz grupe kao prva i dobija sve do kraja. I danas smo mogli bolje samo da je bilo dovoljno razloga.

gervasius twinkleminkleson

Ne bih ja bas potcjenjivao nikoga, svi su fenomenalno spremni. Ima 6 legitimnih pretendenata na zlato, jos 2 ekipe koje se s pravom nadaju medalji, ne znam da ima jos neki ekipni sport u kojem je tolika konkurencija. Mada ne sumnjam da ce svejedno da se nastavi sa svima omiljenim 'vaterpolo se igra samo u 3 zemlje' frazetinama. Inace, kad se vec kukalo na sudije, cist peterac je oprosten Pijetlovicu na 5 sekundi do kraja, a sve na 2m od sudije. Al svejedno, ostajem pri tome da je sudjenje bilo dobro iako je bilo gresaka. Nego, cisto zbog ovih raznih tsva i ostalih koji misle da je kradja kad god se nesto svira kontra ekipe za koju navijaju [a pravila ionako ne znaju ni povrsno]

James Marshall

Ameri su gadni, fizički su jaki nema šta, ali su ipak taktički malo slabiji. Hrvati odlični, mada, igrali su SL, ček' da ih vidimo protiv nekog baš baš jakog. Možda se uspavaju.CG ima suvi kvalitet što se igračkog kadra tiče, ali sem one titule u Malagi, nešto im fali, stalno podbacuju. Možda je ovo njihov turnir. Mislim da imaju najbolji odnos snage, mladosti i iskustva. Svi (najbolji) igrači su im u najboljim godinama.Srbija ima napad za bogove, protiv Amera smo pokazali da se može igrati i zajebana odbrana, a čak mislim da Udovičić još ponešto krije. U utakmici protiv SAD je probavao neke varijante (čovjeka više itd).Mađari su čudni skroz. Da li je u pitanju nedostatak motivacije (ljudi u godinama, dosta njih je napuštalo pa bivalo vraćeno u reprezentaciju itd), da li nedostatak snage, da li možda štede snagu, uglavnom, iskustvo je na njihovoj strani, ko zna šta kriju. I dalje smatram da mogu da dobiju bilo koga na jednu utakmicu, ali je evidentno da nisu onako moćni kao prošlih godina. Ipak, i dalje imaju strahovite ljevoruke šutere (Kiš, Madaraš) a uz Kašaša, Biroša i silne Varge jednostavno mogu da utrpaju gol odakle hoće. Malo su tanji na centru i golmanu, ali opet, da ih vidimo protiv SAD, veli i Rudić da bi volio njih da izbjegne u 1/4.Italijani i Španci su gadni, uvijek nekom dođu glave na velikim takmičenjima, iako sam gledao Italijane protiv Cro, nisu u onoj formi kao na SP definitivno.

J.R. Cash

Australija otresla Grcku pa ide na nas u cetvrtfinalu. Da su Grci dobili, verovatno bi nam dosla Italija, sto i nije neka nagrada za prvo mesto u onako teskoj grupi. Sad je sve OK :) .

James Marshall

Idealna kombinacija bi bila da danas Mađari otresu SAD, pa da mi onda ne možemo da se sretnemo ni sa CG ni sa CRO do finala :wicked:

freakns
Australija otresla Grcku pa ide na nas u cetvrtfinalu. Da su Grci dobili, verovatno bi nam dosla Italija, sto i nije neka nagrada za prvo mesto u onako teskoj grupi. Sad je sve OK :) .
da je Grcka dobila i da je Spanija dobila Italiju isli bi na Italijane ;)
Idealna kombinacija bi bila da danas Mađari otresu SAD, pa da mi onda ne možemo da se sretnemo ni sa CG ni sa CRO do finala :wicked:
idealna kombinacija je da SAD izvuku makar bod pa da 1/4 finale igraju Hrvatska i Madjarska :D a sa Hrvatima svakako ne mozemo da igramo do finala

James Marshall
idealna kombinacija je da SAD izvuku makar bod pa da 1/4 finale igraju Hrvatska i Madjarska :D a sa Hrvatima svakako ne mozemo da igramo do finala
To bi baš bilo idealno, ali treba da se poklopi :D , nisam htio da tražim previše

J.R. Cash
da je Grcka dobila i da je Spanija dobila Italiju isli bi na Italijane ;)
Da su Grci dobili, verovatno bi nam dosla Italija
wink.gif

mandingo

Za sada Madjari gaze...

Sign in to follow this  

• Create New...