Jump to content
Sign in to follow this  
Halvard

Olimpijska opravdanja i izgovori

Recommended Posts

freakns

bezobrazluk Udovicica...

tsva
Imali smo sjajan olimpijski tim, ali ne zaboravimo da su kod kuće ostali Stevan Pletikosić, Lidija Mihajlović, Dimitrije Grgić... koji po kvaletetu imaju mesta, ali nažalost, moglo je da gađa samo osmoro. Bio sam spreman za vrhunski rezultat u Londonu, ovo su moje pete igre i ponovo mi je sreća okrenula leđa - istakao je Mirosavljev. - Moja nova šansa je Rio 2016. Neću se predati dok ne osvojim olimpijsku medalju
ova sreca je bas neki supak Edited by tsva

Feindouno

Gladovićeva je u prvoj rundi takmičenja poražena od prvog favorita turnira sa čak 15:1.- Nisam zadovoljna rezultatom koji je bio na kraju, smatram da su joj neki bodovi dodeljeni i da nisu pravilno dosuđeni. Ja sam dala svoj maksimum. Da je bio bolji dan, da je bio moj dan, mislim da bih je dobila. Izgleda da nije moj dan, nešto mi nije ležalo. Tremu nisam imala, nisam bila pod pritiskom i nije mi smetala publika koja je glasno navijala, rekla je Gladovićeva posle poraza.

Feindouno

- Nismo bile na svom nivou, pojela nas je trema. Bilo je sve dobro do pred trku. Bile smo opuštene, a trener nam je govorio da svet neće propasti ako ne ostvarimo dobar rezultat. Ništa nije vredelo, rekla je Nikolina Moldovan.Sestre Moldovan su trku završile na osmom mestu. a za bolji rezultat kažu da im je potrebno više jakih takmičenja.- Kao mlađe juniorke smo bile konkurentne. Nedostaju nam te trke, jer smo sada ušle među ove aždaje koje nas jedu. Nadamo se da su pred nama još dva olimpijska ciklusa, a ne jedan, rekla je mlada Borčanka.

Frank Pembleton
- Nismo bile na svom nivou, pojela nas je trema. Bilo je sve dobro do pred trku. Bile smo opuštene, a trener nam je govorio da svet neće propasti ako ne ostvarimo dobar rezultat. Ništa nije vredelo, rekla je Nikolina Moldovan.Sestre Moldovan su trku završile na osmom mestu. a za bolji rezultat kažu da im je potrebno više jakih takmičenja.- Kao mlađe juniorke smo bile konkurentne. Nedostaju nam te trke, jer smo sada ušle među ove aždaje koje nas jedu. Nadamo se da su pred nama još dva olimpijska ciklusa, a ne jedan, rekla je mlada Borčanka.
Ovim dvema zelim od sveg srca da beze iz ove zemlje pa makar i po cenu menjanja drzavljanstva..

Halvard

Za sada se izdvaja ova što je bolja iako je izgubila 15:1.

stoka

Mogli bi uskoro da napravimo top-listu (sa deset mesta) najboljih izgovora i da ih neko postavi za glasanje. Tu obavezno mora da uđe Tanja Jelača koja nije mogla da pajki pa je zato podbacila, i sestre Moldovan koje je pojeo baja po imenu Trema ...

freakns

do jaja... samo who the fuck is Mina Kostic?!

freakns

treba procitati sta je Topic nalupetao u danasnjem Zurnalu... koja dijabola, jbt :isuse:

Moća

Pa daj ukratko!Sent from my cigla using Tapatalk

Frank Pembleton
treba procitati sta je Topic nalupetao u danasnjem Zurnalu... koja dijabola, jbt :isuse:
Ne uspevam da nadjem na netu a bas sam mazohista da procitam...