Jump to content
Halvard

Olimpijska opravdanja i izgovori

Recommended Posts

Halvard

Ne moraju samo naši, mada će sigurno i tu biti dovoljno materijala. :D Da počnemo - biciklista Stević nije mogao da vidi oznake, inače bi mnogo bolje prošao:

"Ovo nisam doživeo. Toliko je bilo gledalaca pored staze da bukvalno nisam mogao da vidim oznake koliko je ostalo još do cilja."Bili smo izgubljeni u tom špaliru. Imao sam snage za finiš i da sam imao prave orijentire sprintao bih da udjem u top 30", rekao je Stević u Info centru.

Mark Rothko

- Siladjiju su kasno rekli da je ispunio normu za London pa nije trenirao; - odbojkaši i odbojkašice su u top formi bili za EP u Beogradu, teško je dva puta dizati formu;- rukometaši takodje;- Kolašinac i Bekrić isto;- atmosfera u vaterpolo ekipi je loša jer je dosta igrača ostalo bez kluba i neizvesnosti gde će igrati dogodine, a i voda je bila hladna;- strelcima smeta promaja u dvorani;- četvercu bez kormilara je falio kormilar;- Čavić nije spavao zbog buke u selu;- Novak ima žulj na malom prstu leve ruke od nošenja zastave;- Karakašević, on i ne zna zašto je ovde;- dubl Zimonjić i Tipsarević nije uigran, nije bilo vremena;

Moća

Dal pokusala da se pravda nasa modna kreatorka Jelena Jankovic?Sent from my cigla using Tapatalk

Jozef K.
Dal pokusala da se pravda nasa modna kreatorka Jelena Jankovic?Sent from my cigla using Tapatalk
Opravdanja su da je naletela na najbolju, ali je morala da doda i kijavicu.

Parsons
imala tremu jer ju je gledala misel obama

Parsons
- Siladjiju su kasno rekli da je ispunio normu za London pa nije trenirao;
djordje markovic je rekao, kad su mu dali wild card za 400 slobodno, da mu je zao sto mu nisu dali za 200, jer bi onda imao vremena da se pripremi :lol:

ficfiric

JJ:

Srpska teniserka Jelena Janković rekla je da dala sve od sebe i da joj je žao što je odmah eliminisala sa Olimpijskih igara.Jankovićeva je u dva seta poražena od Amerikanke Serene Vilijams (6:3, 6:1)."Izvukla sam u žrebu igračicu koje ja osvajala Vimbldon ne znam koliko puta, jedna od najboljih svih vremena, pogotovo na ovoj podlozi, koja meni najmanje odgovara."“Nije bilo lako. Možda bi bilo bolje da smo se sastale kasnije, ali baš u prvom kolu... Igrala sam koliko sam mogla, dala sve od sebe, ali ona je bila bolja", kazala je Jelena Janković posle meča. Iako joj se u glasu čulo da je prehlađena, ona je priznala da je to u manjoj meri i da nije uticalo na ishod. I Jankovićeva se, kao i ostali, požalila da je teren bio klizav. "Nije bilo puno igre, a osećala sam se nestabilno, kao da je trava klizava. To mi je zadavalo poteškoće, kao da nisam mogla da se krećem. U jednom trenutku sam zakasnila i kao da sam istegla mišić, ali to je posebna priča. Žao mi je što sam ovako rano ispala", rekla je Jelena Janković. Reprezentativka Srbije kazala je da nema nikakve planove i nije mogla da odgovori da li će ostati u Londonu ili preći u Olimpijsko selo, jer je još bila pod utiskom meča. "Iskreno, malo mi je krivo što su Igre na Vimbldonu, pošto je ovaj stadion toliko daleko od sela. Osećam kao da ponovo igram Vimbldon, a ne OI. Nemam osećaj kao da sam na igrama. Bila sam juče u selu i tu je druga priča, druga atmosfera. Samim tim što ste sa našim sportistima je nešto posebno, a mi ovde kao da ponovo igramo turnir, okruženi smo teniserima. Treba nam sat i po do parka i sat i po nazad, nemamo toliko vremena u toku dana", kazala je Jelena Janković.

stoka

Zorana Arunović se zaljubila. To se može zaključiti po tome što se i dalje blaženo smeška iako je ovim izneverila očekivanja čitave nacije ...Neopevani kreten je ovaj Strajnić. Pored stvakog strelca mu na ekranu piše koje mesto trenutno zauzima, a on svaki put nagađa da li je Arunović sedma ili osma ...

Edited by stoka

kobni zelaya

Ko je i zbog čega poslao u LOndon simpatičnog debeljucu Karakaševića?

Hamlet Strašni
Zorana Arunović se zaljubila. To se može zaključiti po tome što se i dalje blaženo smeška iako je ovim izneverila očekivanja čitave nacije ...Neopevani kreten je ovaj Strajnić. Pored stvakog strelca mu na ekranu piše koje mesto trenutno zauzima, a on svaki put nagađa da li je Arunović sedma ili osma ...
Možda je shvatila da se acastop zaljubio u nju pa je čelo finale smisljala kako da ljudi budalu бај народни тапаталк 2

ducca
Zorana Arunović se zaljubila. To se može zaključiti po tome što se i dalje blaženo smeška iako je ovim izneverila očekivanja čitave nacije ...
"Nisam razocarana, cilj je bio finale" :isuse:

Halvard

Pa dobro, bolje to nego da se žali na hladnu dvoranu i bučnu publiku.

Boza_zvani_Pub
Ko je i zbog čega poslao u LOndon simpatičnog debeljucu Karakaševića?
prosao kvalifikacije.

Quizmaster

Ja prvo pomislio da je naš "plazma" televizor udebljao čoveka :)Odličan je Karakašević, pre svega kao dubl igrač, a i u singlu je osvojio bronzu na evropskom prvenstvu. Međutim, na turnirima sa Azijatima retko ko od evropskih igrača može da se probije.Inače, mislim da bi bilo pravednije da se stonoteniski turniri igraju prvo u grupnom formatu, pa tek onda po kup sistemu. Jako puno zavisi od stila igrača, da li koji stonoteniser nekom leži, tako da se uz malo nepažnje može začas ispasti. Dok je igrao Dragutin Šurbek bilo je sjajno pratiti one turnire TOP 12, na kojima igra svako sa svakim. Stelan Bengtson, Žak Sekreten, Tibor Klampar, Dezmond Daglas, uvek neugodni Milan Orlovski i ostali majstori celuloidne loptice™. :Hail:

Feindouno

Batum objasnjava :isuse:"It was tough because I had a bad back," he said. "I tried to play with it, I tried everything," The reason for Batum's bad back? "I hurt it during the Opening Ceremony, standing four or five hours in a row. I'm not used to that."