Jump to content
Далибор

Plivanje

Recommended Posts

bergasa19

Proso Kitajima.

freakns

proso, proso... neka, taman da dobije nagradu za zivotno delo :)EDIT: zato britanac kao treci popusio :lol:

Edited by freakns

Feindouno

Usao kao sesti :)

freakns

evo je Yi i u stafeti...

freakns

i samo 6 stotih iza amerikanke... cudo od plivacice, ocigledno :)inace nervira uzasno sto je 6 staza nama bliza, ali uzasno

renne
U spoileru je jedan totalno zenski komentar:

Lohte-jeve rupice na obrazima... :wub:

sad će te banuju ko mau onomad

Tolaa
sad će te banuju ko mau onomad
Ccc, umesto da mi zahvale sto nisam to saopstila na "Lepsoj strani Olimpijade", uz prigodne fotke, naravno. :P Sutra ujutro prvi put stafeta Srbije nastupa na OI, 4x100 kraul, Cavic, Lendjer, Siljevski i Stjepanovic. Nijednom to nije pisalo na RTS-u u nabrajanju nasih koji nastupaju sutra. :isuse:

Aineko

devojke iz australije potpuno iznenadjene zlatom u stafeti slobodnim :) (jedna nije znala da je olimpijski rekord dok joj nije reporterka rekla :P ). Zao mi bilo one druge australijanke, Rice, rasplakala se kad je davala intervju; ali fenomenalne su kineskinje bile u toj trci, svaka im cast.

Ccc, umesto da mi zahvale sto nisam to saopstila na "Lepsoj strani Olimpijade", uz prigodne fotke, naravno. :P
ja se razmisljam vec neko vreme jel da Bolta u svim pozama kacim tamo ili da otvaram poseban topik...

sancho

Olimpijski rekord Seebohm u kvalifikacijama na 100m ledjnoUskoro pliva i nasa stafeta. Znacajan momenat.

Parsons
Olimpijski rekord Seebohm u kvalifikacijama na 100m ledjnoUskoro pliva i nasa stafeta. Znacajan momenat.
prvo siljevski sam na 200 slobodno ;)

Далибор

Pocinje stafeta u 12:56u sred finala streljastva :D

gervasius twinkleminkleson

Ivana Ninkovic [17 godina] iz Trebinja prva u svojoj kvalifikacionoj grupi na 100m prsno :)

Cash

evo nasi plivajuna 3.mestu posle 100 m :Hail:Ipak 7.na kraju ispred plivacke velesile Madjarske :D

Edited by Cash

Feindouno

Ovaj put je Dana Vollmer oborila svjetski rekord :Hail:

Jozef K.

Svaka joj čast :Hail:

• Create New...