Jump to content

PbP naših sportista

renne

Recommended Posts

• Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

266

• Timmy

249

• freakns

245

• Feindouno

231

Top Posters In This Topic

Posted Images

KennyDalglish

Prvi macici su baceni <_< moralo bi cudo da se desi da se uguraju u finale :(edit: Arsovic moze maks 395, da li ce biti dovoljno

Edited by KennyDalglish
KennyDalglish

Maksimalan rezultat je 400 krugova, samo kineskinja na prvom mestu zasad pogadja sve desetke, videcemo da li 5 promasaja (devetki) vodi u finaleZavrsila pucanje, 395 krugova i ima 30 hitaca za manje od 10 sek, a to odlucuje ako imaju isti broj krugova, tako da sad samo drzati palceve

Edited by KennyDalglish

da, da, skontao sam sadKoliko ide u finale? 12? penje se polako...Ova hrvatica pejcic, sto je malo iza nje, ima srebro iz pekinga, mada ne znam da li u ovoj disciplini

Dok je bilo pritiska Andrea je u prvih 15 pokusaja imala pet devetki, kad je ostala bez sanse upucala je 25 uzastopnih desetki. Ivana je upoznala Novaka i bila u prvom redu na otvaranju i time su njene ambicije ispunjene. U 13 Mikec i Zlatic koji i jesu pravi aduti.

Dok je bilo pritiska Andrea je u prvih 15 pokusaja imala pet devetki, kad je ostala bez sanse upucala je 25 uzastopnih desetki. Ivana je upoznala Novaka i bila u prvom redu na otvaranju i time su njene ambicije ispunjene. U 13 Mikec i Zlatic koji i jesu pravi aduti.
Jbg onda. Ja sam mislio da na ceremoniji nema nikog ko nastupa 24 časa kasnije a ona noćas nije ni spavala.

Arsovićka 15. Za finale je trebalo 397. Poljakinja Bogacka i Kineskinja Yi vode sa po 399. Ivana 37. Njoj ipak pre svega treba poželeti lep provod u Londonu.

• Create New...