Jump to content

Odbojkaški turnir na OI

Lezilebovich

Recommended Posts

SleeperSleep
Kina vodi 2:1 protiv Turske
Renne, nije nista licno, ali ne vidim smisao ovakvog posta na ovoj temi. tu smo informaciju mogli da pribavimo iz milion izvora. ovde pisi o igri, ako gledas, analiziraj, itd...
  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• SleeperSleep

43

• Lezilebovich

29

• wall

28

• Feindouno

21

Istina ne mož' biti direktnija.
Cuo sam dosta prica vec u Pekingu kako su mamurne dolazile na utakmice, treninge su imale tek tako radi reda. cool.gif
James Marshall
Cuo sam dosta prica vec u Pekingu kako su mamurne dolazile na utakmice, treninge su imale tek tako radi reda. cool.gif
Jao, sad mi se čini da su otkrile dodatne čari bivstvovanja u olimpijskom selu. Stvarno je vrijeme da odstupi selektor, ako ih ne može zadržati deset dana da se ne uhvate za flašu ili tuki.
nase su totalno nezainteresovane za ovaj turnir. reklo bi se da vise ne reaguju nimalo na selektora.
Nije mi jasno o čemu se radi. Jeste da je pola ekipe povređeno, jeste da su Đerisilo i Mihajlović smrt za prijem, ali i sa ovakvom ekipom ne sme da se gubi od Kine i Koreje 25-12.Možda su se smučili svi jedni drugima tamo, mesecima su zajedno, prošle godine su igrale više utakmica od svih drugih vrhunskih ekipa, ali ako učešće na OI ne može da ih motiviše, onda jbg. Edited by Halvard
Jao, sad mi se čini da su otkrile dodatne čari bivstvovanja u olimpijskom selu. Stvarno je vrijeme da odstupi selektor, ako ih ne može zadržati deset dana da se ne uhvate za flašu ili tuki.
Ima jos dosta toga ali nije za javnost. :D
SleeperSleep
Nije mi jasno o čemu se radi. Jeste da je pola ekipe povređeno, jeste da su Đerisilo i Mihajlović smrt za prijem, ali i sa ovakvom ekipom ne sme da se gubi od Kine i Koreje 25-12.Možda su se smučili svi jedni drugima tamo, mesecima su zajedno, prošle godine su igrale više utakmica od svih drugih vrhunskih ekipa, ali ako učešće na OI ne može da ih motiviše, onda jbg.
na stranu ove baljezgarije o tome sta ko radi u olimpijskom selu, mislim da terzic mnogo gresi uparivanjem mihajlovic i djerisilo, bas zbog ovoga sto si pomenuo. brizitka ovde fali vise od nikolic ali bi i vesovic ovde korigovala prijem. djerisilo je potpuno beskorisna, kao sto je uostalom skoro uvek i bilo.

U Pekingu se očigledno jeste događalo svašta, može se to zaključiti i po izjavama samih odbojkašica, u stilu "Sad smo iskusnije, nećemo dozvoliti da nas ponese atmosfera," ali opet ne vidim zašto su baš naše toliko posebne da jedino one ne mogu da odole zovu bahanalija selu. Na kraju krajeva, postoje i načini da se te stvari spreče.

Ma nije Đerisilo loša, samo što u reprezentaciji nije iskorišćena ni 20%. Posle SP '06 su je uvek gurali na prijem, a to jednostavno nije njena prirodna pozicija. Valjda se išlo logikom da je šteta da ona i Brakočević ne igraju u isto vreme, šta li. Kad već pomenuh Brakočević, ono što ona igra ove godine je ispod svakog nivoa.

• Create New...