Jump to content
Lezilebovich

Odbojkaški turnir na OI

Recommended Posts

Lezilebovich

Idealno. Tako ćemo zavarati ostale ekipe da smo loši, Amerima ćemo dati na samopouzdanju - pa će razvaliti i ostale... Nakon toga, mi iz senke nastupamo ...edit: iznervirao sa Atanasijevićpetković :isuse:

Edited by Lezilebovich

SleeperSleep
pre kraj prvog i u drugom smo se vratili u normalu... možda i bude nešto, ovo nam je odlučujuća tekma za plasman u grupi
po cemu je ovo odlucujuca tekma? ameri su ovde dosli da odbrane zlato i realno su znatno bolji od nas. nemci su nama kljucna tekma.

Lezilebovich

Iskren da budem, očekivao sam više. Inače standardno potcenjujem naše na osnovu toga što mislim da imamo nedorasle primače ovom nivou i oni su me do sada uvek demantovali.Na bazi toga, sada sam okrenuo ćurak i opet promašio izgleda...

SleeperSleep
Iskren da budem, očekivao sam više. Inače standardno potcenjujem naše na osnovu toga što mislim da imamo nedorasle primače ovom nivou i oni su me do sada uvek demantovali.Na bazi toga, sada sam okrenuo ćurak i opet promašio izgleda...
ne znam da li precenjujes nase ali sigurno potcenjujes amere. meni su oni ovde prvi favoriti. inace, danas su nam korektori ubedljivo najgori.

Jozef K.

Ne znam da li su Ameri favoriti da odbrane zlato, ali meni se uvek sviđaju njihove odbojkaške reprezentacije. U sportskom, ne u gej smislu :)

SleeperSleep
Ne znam da li su Ameri favoriti da odbrane zlato, ali meni se uvek sviđaju njihove odbojkaške reprezentacije. U sportskom, ne u gej smislu :)
amere ne zanimaju ni svetsko prvenstvo ni svetska liga, osim u olimpijskoj godini. sve je podredjeno ovom takmicenju i to se lepo moze videti. ipak, za razliku od pekinga, ovde ce im biti teze stici do zlata. stanley je omatorio i to se danas videlo u trecem setu. turnir je skroz otvoren i steta sto je miljkovic u penziji. mogli su i nasi do medalje.

Lezilebovich

Rusi dobili Nemce 3:0 (29,18,17)

Cash
Rusi dobili Nemce 3:0 (29,18,17)
kad je to bilo :lol:

Lezilebovich
:lol: 'ajd, pa nije toliko davno bilo, a niko nije nije ni napisao za nas ovaj važan rezultat

Cash
:lol: 'ajd, pa nije toliko davno bilo, a niko nije nije ni napisao za nas ovaj važan rezultat
smesno mi je sto si tek sada postavijo taj rez kad je vec pola dana proslo. A mozda su odigrali posle toga i odbojku na pesku pa opet bilo 3-0 :lol:

Čiko

Jak mec izmedju Italije i Poljske trenutno ide. Poljaci bas naprzeni.Zasto je ovaj topic ovde? Prebacite ga medju ostale sportove.edit: To bi bilo to. Poljaci ih ubise u 4 setu. Ukupno 3-1 za Poljake.

Edited by Čiko

James Marshall

Poljaci su po meni favoriti broj 1, Svjetsku ligu su odigrali fantastično

djeneralche

Jel Amerikanci imaju profesionalnu ligu ili svi igraju po Evropi? Znam da i u odbojci i u vaterpolu imaju te olimpijske cikluse i da su uvek jaki na olimpijadama ali sta rade u medjuvremenu?

SleeperSleep
Jel Amerikanci imaju profesionalnu ligu ili svi igraju po Evropi? Znam da i u odbojci i u vaterpolu imaju te olimpijske cikluse i da su uvek jaki na olimpijadama ali sta rade u medjuvremenu?
nemaju ligu, posle univerziteta igraju po celom svetu.

renne

Kina vodi 2:1 protiv Turske