Jump to content
Lezilebovich

Odbojkaški turnir na OI

Recommended Posts

Lezilebovich

Sastav muške reprezentacije :

Tehničari: Vlado Petković i Mihajlo Mitić.Korektori: Saša Starović i Aleksandar Atanasijević.Libero: Nikola RosićBlokeri: Dragan Stanković, Marko Podraščanin i Milan Rašić.Primači servisa: Bojan Janić, Nikola Kovačević, Miloš Nikić i Uroš Kovačević.
Sastav ženske reprezentacije :
Tehničari: Maja Ognjenović (Modena), Bojana Živković (Volero Cirih) Korektori: Jovana Brakočević (JT Marvelos), Sanja Starović (Rabita Baku) Libero: Suzana Ćebić (Zul) Blokeri: Nataša Krsmanović (Rabita Baku), Milena Rašić (Kan), Stefana Veljković (Asistel Novara)Primači servisa: Jovana Vesović (Konstanca), Brankica Mihajlović (Volero Cirih), Ivana Đerisilo (Urbino) i Jelena Blagojević (Urbino).
Raspored muškarci :odbojkaoim.jpgRaspored zene : odbojkaoiz.jpgKod muškaraca - zajebana grupa, mnogo teža od druge. Realno je da budemo 3. u grupi, ni četvrto mesto nije neko specijalno iznenađenje jer SAD igraju stvarno dobro u poslednje vreme. Ukrštamo sa Italijinama, Poljacima, Bugarima i Argenticima i mislim da svakog od njih možemo da pobedimo i da uđemo u polifinale što bi trebalo da bude i cilj i merilo uspeha.

Halvard

Najrealnji scenario je da odbojkaši ispadaju u četvrtfinalu, a devojke ne prolaze grupu.

bergasa19

Zasto je to realno?

Parsons
Zasto je to realno?
nazalost, i meni se tako cini

wall

Bice uzasno tesko. Uzasno. <_<

crtamOrasi

Jok trebalo je da bude lako <_< Bolje ovako nego vaterpolo. Mislim da dobijamo sve sem Rusa, koje cemo dobiti tek ako se sretnemo u finalu ili za bronzu ;)

wall

Pa trebalo bi... :unsure: Mislim bilo bi lepo.

Cash

Odbojkasice sutra od 11.30 proiv KIne. Cini mi se kljucna utakmica, ako to dobiju prolaze grupu.

wall

Ne mozemo da prodjemo... <_<

freakns

moramo dobiti Tursku i Koreju, a i onda je pitanje sta ce biti... Brazil i US of A ne mozemo ni da dotaknemo

Cash

Ma ispadaju nema nista od toga one su bre dosle ovde samo na provod kao i u Pekingu. :isuse:

Halvard

Brazilke više nisu što su bile, da su naše u iole pristojnoj formi rekao bih da možemo protiv njih, ovako naravno nema šanse.Bojim se samo da ih ovo nije ubilo i pojam i da će svi da nas gaze do kraja.

Halvard

Italija uspela da izgubi set od Dominikanske Republike :Hail:

Halvard

Turkinje izjednačile. :Hail: Nisu pod tremom, uzbuđene, impresionirane i tako to, za razliku od naših koje su po drugi put na OI.