Jump to content
Sign in to follow this  
Boza_zvani_Pub

Olimpijada na RTS-u

Recommended Posts

ToniAdams

jebemu, memed jos nije nista o boksu naucio, a vodi to cudo pola zivota.zatvoriti oci i slusati ga, tek tad dolazi do izrazaja.

Frank Pembleton

Nesto memed prehladjen, kao da mu nije dobro....

ToniAdams

pa kuka da je ladno :(

Frank Pembleton

Evo ga na RTS2 Zlatic

189-

hrvatice opet objasnjavaju u studiju :wub:

Halvard

Zašto i RTS i Eurosport puštaju snimke pored toliko takmičenja koja još traju? :isuse:

Team_Penske

Ovaj Stepic ne prestaje da lupeta, sad je na stonom tenisu rekao da je trener reprezentacije dok je davao savete Jevtovicu Lupulesku a on to nije decenijama, u pitanju je Boris Vukelic jedno 20 i kusur godina mladji

Cash
hrvatice opet objasnjavaju u studiju :wub:
Jel Lana Banely u studiju :wub:

Boza_zvani_Pub

kum je u punom naletu i dominira, bez njega nista, uzivam u prenosu! On i Rale :wub:

189-
Jel Lana Banely u studiju :wub:
jeste!

Fins fleet

Jugonostalgicari, Palja prica na RTS1. :)

Далибор
kum je u punom naletu i dominira, bez njega nista, uzivam u prenosu! On i Rale :wub:
Kaze Korac: "Kinezi su slabi u igrama, ulazu puno para u recimo fudbal. Dovode isluzene igrace.u Sangaj. Ali znam ja. to je "washing of money""! :Hail: Mega Deki Vs @acastop pita ga Deki: "Je li Aco jel znas ti koliko vredi medelja?"aca zbunjen. cuti par sekundi i stidljivo pita :Da li mislis koliko vredi da se napravi ili koliko dobiju sportisti novca ako osvoje medalju?"Deki "To drugo! Znas li Aco?"Opet se Aca strecnuo i posle par sekundi mirno, kratko i jasno rekao "Znam, Dejane."Deki : "Hoces li da mi kazes ili da ja tebi kazem?"Aca totalno porazen, drhtvavim glasom: "Pa dobro, reci ti. Dejane ti uvek imas zanimljiva pitanja i zanimljive odgovore..."Paspalj ga je na kraju ispalio : "Ajde Aco reci cija baba igra ovo ili ono . ti uvek to znas" :lol: Do jaja je emisija :D Edited by Далибор

DR. KUMALO

a acika tugaljivo "hvala žarko, neću ti ovo zaboraviti" :lol::Hail:

Edited by DR. KUMALO

radisa

Jel' to neka interna zajebancija da svi podjebavaju Aciku? Juče statističar mu neda da priča, danas ga Deki i Paljo karuckaju...Čovek će, ako ovako nastave, da se rasplače u sred nekog prenosa...

Halvard

Opet puštaju snimak :frust:

Sign in to follow this  

• Create New...