Jump to content
Boza_zvani_Pub

Olimpijada na RTS-u

Recommended Posts

James Marshall
Straja bi trebao da radi rukomet kao i do sada, bolje i Aca da prenosi vaterpolo samo da nije Mikic
Ne, zamisli da nešto osvojimo, tu lažnu egzaltaciju.edit: Ustvari, kad bolje razmislim, vaterpolo uvijek gledam uz Dragišu Ćosovića, lik je taličan. Edited by NekoIzMase

raPe
Nije li Mikic bivsi vaterpolista? Sto bi trebalo da znaci da makar zna pravila, za razliku od Ace.
Jeste Sale bivši vaterpolista, trenirali smo zajedno u Kikindskom "ŽAK"-u. tj ja sam bio klinac, pa su nas uzimali da popune rupe na treninzima. Mi klinci smo bežali od njega, jer je uvek na Vinjak bazdio :D ,al je bio dobrica i divan stariji kolega.

pojmaš
Lako mi je za vas, vama u najgorem slucaju slijedi Aca. Nama jebeni Branko Vujisic :isuse:RTCG mati, nemoj skremblovati.
uh brate, ne znam, tu izmedju njih dvojice bi' ti dobro razmislio. i mislim da bi radije vujisica slusa'.grgur je sampion, diplomac :D sjede u kafic ispred moje zgrade, i to cesto jer je RTCG blizu, on, djurkovic, maksim zivaljevic, bivsi direktor vojicic te je uzeo 80k eura otpremnine. grgur vazda nosi nekakve naocare sminkerske i prstenje. dje li su mu oni tregeri od prije 2-3 god., to je najveca bomba bila. cuo sam mu glas na tv neki dan, idu neka prisjecanja sa olimpijade tako da radi i dalje valdja.a djurkovica su sutnuli ili u penziju ili na tv atlas da vodi emisiju o cg sportu, ne znam ima li toga vise. greote od duga iako je i on budala, makar je zabavan kad krene da mlati.

zoki

Odlično je počeo RTS, umesto najavljene tekme Esp-Jpn imamo prenos našeg omiljenog humorističkog programa zvanog Skupština Srbije... :isuse:

MocaVukotic

imaš na ES

zoki

Tu i gledam od početka, nego sam okrenuo RTS da čujem ko komentariše... Kad ono derbi Vučić - Mićunović... :lol:

El Guapo

А шта је са РТС ХД? Како ради и треба ли каkва антена?Послато са RACERII користећи Тапаток 2

renne

ako hoaćeš preko antene onda ti treba DVB-T2 risiver. Ako ideš preko kablovske onda SBB-ov HD risiver ili TV sa DVB-C tunerom

ducca

Ovo sa DVB-C tunerom je tacno, ne moras imati nikakvu pretplatu na digitalni ili HD paket na SBB niti njihov risiver, a pretpostavljam i na ostalim provajderima. Sinoc uvatio i iznimno se obradovao. Dok je na RTS2 isla skupstina Mikic prenosio Brazil fudbal, slika sexy samo tako :wub: Mada su zasrali jer su prenosili skupstinu i na HD popodne mesto Jap-Esp.Elem, nadam se samo da ce ovaj HD biti u potpunosti podredjen Olimpijadi naredne 2 nedelje.

Čutura

Edited by Takanohana

Lezilebovich

logo ove emisije "šesti krug" je beogradski pobednik ?

Далибор

,,,

Edited by Далибор

Lezilebovich

Mega Deki :Hail::isuse::blink: ne znam koji je smajli prigodniji

bergasa19
Mega Deki :Hail::isuse::blink: ne znam koji je smajli prigodniji
:puke:

Parsons

recite mi sta propustam :D

• Create New...