Jump to content
Boza_zvani_Pub

Olimpijada na RTS-u

Recommended Posts

nbg4ever

Mozda ovde?http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.htmlhttp://www.eurovisionsports.tv/london2012/epg/index.html (raspored)Oni bi trebalo da pustaju i prenose, jel tako?

Edited by nbg4ever

Cash
Lako mi je za vas, vama u najgorem slucaju slijedi Aca. Nama jebeni Branko Vujisic :isuse:RTCG mati, nemoj skremblovati.
Imacete i Đurkovica :D .Nego sta li ce Aca prenositi, da nece ici Panticevim stopama pa ce prenositi atletiku :D

teacher
Imacete i Đurkovica :D .Nego sta li ce Aca prenositi, da nece ici Panticevim stopama pa ce prenositi atletiku :D
Vaterpolo

hattori
Inace, da malo spinujem, koliko sam video i Eurosport ce prenositi igre, ne znam da li sve sportove ili samo bazicne tek nije lose imati opciju vise, pogotovu sto ce na vecini kablova HRT biti ugasen naredne 2 nedelje, dok RTS nece moci bas sve da pokrije.Inace specijalka na kraju dana se zove "Šesti krug" :Hail: Mislim da tu vec nema dileme ko ce voditi, sem ako nije ugurao dupe u avijon za London.http://www.novosti.rs/vesti/spektakl.147.html:389271-Sportska-redakcija-RTS-Ocekujemo-tri-medaljeNajvažniji sportski događaj na svetu čast je, ali i odgovornost za osmoricu novinara RTS. Put Londona kreću 25. jula, u sastavu: Slobodan Šarenac, Predrag Milinković, Predrag Strajnić, Duško Korać :Hail: , Radoslav Simić, Jovan Memedović, Vladimir Mijaljević i Aleksandar Stojanović. Izduvao Kovinjalo.
nema dende.:Hail: :ziga::Hail: :ziga::Hail: :ziga:

James Marshall

Aca neće prenositi, radiće svoju emisiju "Stop sportu" uživo iz Londona.

Boza_zvani_Pub

na eurosportu danas multiprenos zenskog fudbala.

Feindouno

uz komentar dva imbecila :isuse:

gervasius twinkleminkleson
Imacete i Đurkovica :D .
Nema vise Djurkovica :(

James Marshall

Ej, šefe, a šta je s Grgura, je li istina ono za diplomu?

Jes, istina, ali valjda je do sad izasao iz zatvora :D

Papovac
Izduvao Kovinjalo.
pa ko onda radi rukomet :unsure: .sto se mene tice, voleo bi da to bude aca.koje bi to najave bile bogca ti tvog.inace 6. krug iz studija radi svetlana danilovic.

Boza_zvani_Pub
uz komentar dva imbecila :isuse:
eng komentar

Team_Penske

Straja bi trebao da radi rukomet kao i do sada, bolje i Aca da prenosi vaterpolo samo da nije Mikic

Feindouno
Ne mogu da gledam potoke.Javite se komentatorima ES, biraju mis turnira :isuse:

Nije li Mikic bivsi vaterpolista? Sto bi trebalo da znaci da makar zna pravila, za razliku od Ace.

• Create New...