Jump to content

Jugoslavija '90 vs Španija 2012

Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

• Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

37

• Joe D

20

• Marathonman

16

• kim_philby

18

Naravno da nisam hteo da poredim Navara sa Drazenom. Pitanje je bilo koji je to evropski bek u poslednje vreme vezao nekoliko koseva i resio utakmicu. Navaro ih je imao koliko god hoces.
Ti si OK, nisam ni mislio na tebe. Citiraću šta sam napisao, da ne bude zabune: "Nema ljutnje, ali ne vidim već godinama unazad belog beka koji može da povuče kompletnu ekipu, pogodi 6-7 šuteva zaredom i reši utakmicu". Video sam Teodosića pre tri godine kako zasipa Sloveniju u polufinalu EP, to je nešto najbliže.@Joe D: Trpača ima, ali ne vidim već godinama unazad belog beka koji može da povuče kompletnu ekipu, pogodi 6-7 šuteva zaredom i reši utakmicu. cool.gif Navaro je lider španske reprezentacije u istoj meri u kojoj je Venom relevantan sagovornik na temu SFRJ košarka osamdesetih.Dijamantidis nema "skorerski talenat"... :isuse:
Precenjen od strane koga?
Javnosti generalno.
Ti si OK, nisam ni mislio na tebe. Citiraću šta sam napisao, da ne bude zabune: "Nema ljutnje, ali ne vidim već godinama unazad belog beka koji može da povuče kompletnu ekipu, pogodi 6-7 šuteva zaredom i reši utakmicu". Video sam Teodosića pre tri godine kako zasipa Sloveniju u polufinalu EP, to je nešto najbliže.@Joe D: Trpača ima, ali ne vidim već godinama unazad belog beka koji može da povuče kompletnu ekipu, pogodi 6-7 šuteva zaredom i reši utakmicu. cool.gif
Osim Navara i Teodosica, tu su i Tripkovic, Rakocevic, Vujanic, JC...
Dijamantidis nema "skorerski talenat"... :isuse:
Ne znam sta podrazumevas pod "skorerski talenat". Je l` Bodiroga skorer?

Ako jos poradim na svom znanju, mozda bude od mene neki Nebojsa Ilic znanja o SFRJ kosarci. Sto i nije tako lose, s obzirom da je njegov moderni ekvivalent Navaro. To je nesto kao glass half full/empty problem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...