Jump to content
Кристофер Лумумбо

Jugoslavija '90 vs Španija 2012

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо

jel ovaj tim spanaca jaci od naseg dream teama koji bi igrao u barseloni da se drzava nije raspala? oni su jaci ispod kosa, mi smo jaci na spoljnim pozicijama.

Feindouno

Cekaj prvo da vidimo kakvi su kad ih ne sere ovoliko.

TheBigFlegma
jel ovaj tim spanaca jaci od naseg dream teama koji bi igrao u barseloni da se drzava nije raspala? oni su jaci ispod kosa, mi smo jaci na spoljnim pozicijama.
Gde su jači ispod koša, ne zajebavaj. Onaj tim se u Evropi neće skoro pojaviti, možda nikad.

Кристофер Лумумбо
Gde su jači ispod koša, ne zajebavaj. Onaj tim se u Evropi neće skoro pojaviti, možda nikad.
ma gde nisu, pau je bolji od bilo kog igraca, plus mark, ibaka, rejes...

TheBigFlegma
ma gde nisu, pau je bolji od bilo kog igraca, plus mark, ibaka, rejes...
Ti zaboravljaš da su u toj ekipi pod košem bili Divac, Rađa, Savić i Vranković?

Feindouno

Brzo si zaboravio kakva je Gasol sisa i kako 'oce da nestane u bitnoj utakmici. Hajp!

Кристофер Лумумбо
Ti zaboravljaš da su u toj ekipi pod košem bili Divac, Rađa, Savić i Vranković?
ne zaboravljam, pau je bolji od svih njih.
Brzo si zaboravio kakva je Gasol sisa i kako 'oce da nestane u bitnoj utakmici. Hajp!
ovo veze sa zivotom nema, gasol je doktor kosarke.

Feindouno
:lol:

MocaVukotic

kakvi bre španci, kakav gasol, šta bulazniš kojote?20 razlike laganeze, baš kako smo i ondašnje špance gazili gde god ih vidimo.

Кристофер Лумумбо
kakvi bre španci, kakav gasol, šta bulazniš kojote?20 razlike laganeze, baš kako smo i ondašnje špance gazili gde god ih vidimo.
stvarno, kakav gasol, klasican nemac pojma.nisam rekao da su jaci, cak mislim da smo mi jaci, samo sam rekao da su jaci na centarskim pozicijama.

J.R. Cash
jel ovaj tim spanaca jaci od naseg dream teama koji bi igrao u barseloni da se drzava nije raspala?
Ma jok.

MocaVukotic

nisam ni ja rekao da gasol nema pojma... oni su mogli da igraju zavezanih očiju, ali bukvalno. činili su da košarka izgleda kao najlakši sport koji postoji. i to sve kroz zajebanciju. španci su odlično navežbali, ali ono je bio pure talent, 100%. (naravno da nije, ali tako je izgledalo).

Dankan Ajdaho
Ček ni blizu. Koliko si godina imao tada?

Кристофер Лумумбо

nisu bitne godine, gledao sam te utakmice milion puta. to mi je jedan od omiljenih timova svih vremena.

bergasa19

Kojote, razocaran sam i uveđen.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...