Jump to content

Raspored naših


Concord

Recommended Posts

U USA NBC ce da ima website koji ce da ima live streaming svih sportova i svih takmicenja. Prakticno sve sto se tamo desi bice live na internetu. malo rasporeda nasih:Jul 28 Kina- Srbija Odbojka (F) 12:30Jul 29Srbija-Madjarska Vaterpolo 16;30Srbija- USA Odbojka (M) 17:45Srbija- Spanija Rukomet 17:15Jul 30Srbija- J. Koreja Odbojka (F) 12:30Jul 31Srbija-Britanija Vaterpolo 19:20Srbija- Tunis Odbojka (M) 10:30Srbija- Hrvatska Rukomet 17:15Avgust 1Srbija- Turska Odbojka (F) 15:45Avgust 2Srbija- Crna Gora Vaterpolo 15:10Srbija- Nemacka Odbojka (M) 10:30Srbija- Danska Rukomet 20:30Avgust 3Srbija- USA Odbojka (F) 21:00Avgust 4Srbija- USA Vaterpolo 20:40Srbija-Brazil Odbojka (M) 23:00Srbija- J Koreja Rukomet 12:15Avgust 5Srbija-Brazil Odbojka (F) 23:00Avgust 6Srbija- Rumunija Vaterpolo 15:10Srbija-Rusija Odbojka (M) 12:30Srbija- Madjarska Rukomet 10:30

Edited by Concord
Link to post

Jos malo nasih:Streljastvo:28 Jul 10 M Air Pistol : Damir Mikec i Andrija Zlatic 10 M Air Rifle: Andrea Arsovic i Ivana Maksimovic 29 Jul 10 M Air Pistol: Zorana Arunovic i Bobana Velickovic30 Jul 10 M Air Rifle : Nemanja Miroslavljev 1 Avgust 25 M pistol Jasna Sekaric i Zorana Arunovic 3 Avgust 50 M Rifle Prone :Nemanja Miroslavljev 4 Avgust 50 M Air Rifle 3 Positions: Andrea Arsovic i Ivana Maksimovic 5 Avgust 50 M Pistol : Damir Mikec I Andrija Zlatic 6 Avgust 50 M Rifle 3 Positions; Nemanja Miroslavljev

Link to post

Kanu:K-1 200 m Marko Novaković 10 Avgust heat i Polufinale, 11 Avgust FinaleK-1 1000 m Marko Tomićević 6 Avgust heat i Polufinale 8 Avgust FinaleK-4 1000 m 7 Avgust heat i Polufinale 9 Avgust FinaleAleksandar AleksićErvin HolpertDejan TerzićMilenko Zorić K-1 200 m Nikolina Moldovan 10 Avgust heat i Polufinale, 11 Avgust FinaleK-2 500 m Sestre Moldovan 7 Avgust heat i Polufinale 9 Avgust FinaleK-4 500 m 6 Avgust heat i Polufinale 8 Avgust FinaleRenata KubikAntonija NađAntonija PandaMarta Tibor

Link to post

Atletika:400 m hurdles Emir Bekrić Friday, August 3, 2012 11:15 Round 1Saturday, August 4, 2012 19:00 SemifinalsMonday, August 6, 2012 20:45 Finals50 km walk Nenad FilipovićSaturday, August 11, 2012 09:00 Finals20 km walk Predrag FilipovićSaturday, August 4, 2012 17:00 FinalsMarathon Darko ŽivanovićSunday, August 12, 2012 11:00 FinalsShot put Asmir KolašinacFriday, August 3, 2012 10:00 Qualifications20:3o FinalsHigh jump Dragutin TopicSunday, August 5, 2012 19:05 QualificationsTuesday, August 7, 2012 19:00 FinalsDecathlon Mihail DudašWednesday, August 8, 2012 10:10 100 metres11:10 Long Jump12:50 Shot Put18:00 High Jump21:30 400 metresThursday, August 9, 2012 09:00 110 metres hurdle09:55 Discus Throw12:55 Pole Vault18:30 Javelin Throw21:20 1500 metresMarathon Olivera jevtic i Ana SuboticSunday, August 5, 2012 11:00 Finals1500 m Marina MuncanMonday, August 6, 2012 11:45 Round 1Wednesday, August 8, 2012 19:45 SemifinalsFriday, August 10, 2012 20:55 FinalsJavelin throw Tatjana JelacaTuesday, August 7, 2012 10:00 QualificationsThursday, August 9, 2012 21:00 FinalsLong jump Ivana SpanovicTuesday, August 7, 2012 19:05 QualificationsWednesday, August 8, 2012 20:05 FinalsTriple jump Biljana TopicFriday, August 3, 2012 10:25 QualificationsSunday, August 5, 2012 19:35 FinalsDiscus Dragana TomasevicFriday, August 3, 2012 19:10 QualificationsSaturday, August 4, 2012 19:30 Finals

Link to post

VeslanjePairNikola StojićNenad Beđik Saturday, July 28, 2012 12:30 HeatsMonday, July 30, 2012 12:30 RepeschagesWednesday, August 1, 2012 12:30 SemifinalsFriday, August 3, 2012 12:30 FinalFourRadoje ĐerićGoran JagarMiloš VasićMiljan VukovićMonday, July 30, 2012 12:30 HeatsTuesday, July 31, 2012 12:30 RepeschangesThursday, August 2, 2012 12:30 SemifinalsSaturday, August 4, 2012 12:30 Final

Link to post

Tennis:Djokovic, Troicki, Tpasarevi ; muski singl Jul 28/29 1 koloJul 30/31 2 koloAvgust 1 Osmina finalaAvgust 2 1/4Avgust 3 1/2Avgust 5 Finale i za bronzu.Ivanovic i Jankovic Zenski singl;Jul 28/29 1 koloJul 30/31 2 koloAvgust 1 Osmina finalaAvgust 2 1/4Avgust 3 1/2Avgust 5 Finale i za bronzu.Dubl Tipsarevic-Zimonjic i Troicki-DjokovicJul; 28/29 1 koloJul 30 OsminaJul; 31 1/4Avgust 2 1/2Avgust 4 Final;e i bronzaDubl Ivanovic/ZimonjicAvgust 1 OsminaAvgust 2 1/4Avgust 3 1/2Avgust 4 Finale i za bronzu

Link to post

TaekwondoDamir Fejzic do 68 kgThursday, August 9, 2012 09:15 Preliminary Round15:15 Quarterfinals17:15 Semifinals22:30 FinalDragana Gladovic do 57Thursday, August 9, 2012 09:00 Preliminary Round15:00 Quarterfinals17:00 Semifinals22:15 FinalMilica Mandic do 67 kgFriday, August 10, 2012 09:00 Preliminary Round15:00 Quarterfinals17:00 Semifinals22:15 Final

Link to post

Stoni tennisMarko Jevtovic i Aleksandar Karakasevic Men's Singles28 July 9:45 Preliminary round16:00 First round29 July 11:00 Second round30 July 10:00 Third round19:00 Fourth round31 July 20:00 Quarterfinals1 August 10:002 August 10:00 Semifinals 14:30 Bronze medal match 15:30 Gold medal match

Link to post

Plivanje:Milorad Cavic i Ivan Lendjer 100 m butterfly 2 i 3 AvgustDjordje Markovic 400 m freestyle 28 JulCaba Siladji 100 m breaststroke 28 i 29 JulRadovan Siljevski 200 m freestyle 29 i 30 JulVelimir Stjepanovic 200 m butterfly 30 i 31 JulCavic/Siljevski/Lendjer/Stjepanovic 4×100 m freestyle relay 29 JulNadja Higl 200 m breaststroke 1 i 2 AvgustMiroslava Najdanovski 50 m freestyle 3 i 4 AvgustMiroslava Najdanovski 100 m freestyle 1 i 2 Avgust

Link to post
KennyDalglish

Sajt OKS je sasvim pristojno uradjen, ovde imate tabelu u excelu sa rasporedom nastupa svih nasih sportista, spisak svih nasih ucesnika i link sa kompletnim rasporedom za sve sportove.

Link to post
×
×
  • Create New...