Jump to content
teacher

Svečano otvaranje

Recommended Posts

Jozef K.

Prenos na RTSu rade Aca i Mijaljević ili kako se već preziva onaj statističar :isuse:

Arkadija

Uvek može da se gleda na Eurosportu, tamo samo čitaju već unapred pripremljen tekst koji se distribuira komentatorima za lokalne jezike. Tako je bilo za Peking.

Далибор

Ja mogu da biram preko satelita Turke, Gruzine ili Azerbejdzance <_< acu ne mogu.. majke mi..

bergasa19

Radijus vektor ne skrembluje HRT <_<

pantelia
Prenos na RTSu rade Aca i Mijaljević ili kako se već preziva onaj statističar :isuse:
Pekinsko otvaranje su radili Sareni i Memed™, mozda ce oni i ovo :unsure:edit: sad video da si u pravu :isuse: Edited by pantelia

ivy

sta se bunite ja cu gledati na madjarskom :lol:

Edited by ivy

Bane5

BBC 1 ceo dan pumpa program. zanimljiva je postavka na olimpijskom stadionu. cak ni bbc-ju do malopre nisu dali da je snimi koliko se loze da sve treba da drze u tajnosti.ps. odlicnu poziciju ima BBC-jev studio na olimpijskom stadionu.

Edited by Bane5

adam

ja se spremam do grada, dogovorio se s nekim drustvom da gledamo u masi, bezveze je sedeti kuci. U mom kraju upravo prestala kisa al ja sam daleko od stadiona, tamo je kazu sivo al suvo. bbc prenos je poceo sad u sedam. redgrejv u studiju a bas sam mislio da ce on upaliti vatricu. sad vise nemam pojma. prikazuju set - livada, kucica, bandere za tradicionalni morris dance, cudno... videcemo... svakako ocekujem spektakl.

Roger Sanchez

za kad se predviđa majmohod repsentacija?

adam
za kad se predviđa majmohod repsentacija?
to je valjda posle deset, nisam siguran al tako se nesto prica...edit - deset ovde, 11 na kontinentu i kod nas. Edited by adam

Bane5
to je valjda posle deset, nisam siguran al tako se nesto prica...
u 22 bi trebalo da pocne svecano otvaranje (to je 21h po lokalnom). mimohod bi trebalo kad se zvrsi priredba - mozda oko 23-2330hedit: adam se u medjuvremenu ispravio. Edited by Bane5

kgmr

stream, ima li? neko zlatan mi je pre par dana negde ostavio link, ali ne mogu da pronadjem

Bane5
stream, ima li? neko zlatan mi je pre par dana negde ostavio link, ali ne mogu da pronadjem
legalni i stabilni link evrovizijehttp://www.eurovisio...2012/index.htmlradi u dosta zemalja (ipak za neke postoji ogranicenje)imaju i HD stream.kad vam se otvori stranica imate mnogo toga u ponudi, news kanal vec uveliko obrce price i vesti, do ukljucenje u prenos otvaranja na HD kanalu ide odbrojavanje, a ako hocete da gledate BBC (kao sto ja upravo radim) kliknite na ono sto pise EBU Memebrs Live i po difoltu krece BBC. Edited by Bane5

Feindouno

Pocinje na HRT-u.

Skyhighatrist

Koji SBB uredno scrambluje <_<

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...