Jump to content
Feindouno

Pripremne utakmice

Recommended Posts

Feindouno

Veceras 02:00:USA - BrazilSpanci su odigrali 2 utakmice protiv Francuza u posljednjih par dana, kod kuce i u gostima.Doma su ih dosta lagano dobili 16 razlike, juce je bilo zanimljivije, na kraju ipak 75-70 za Spaniju uz iskljucenje Zelabala i Rudija zbog koskanja

Кристофер Лумумбо

zar ti ne navijas za lebrona?

Feindouno

Predavanje na temu "Kako igrati protiv Amerikanaca" :Hail: .Publika zbunjena :lol:

Кристофер Лумумбо
Usla Oklahoma, idi prskaj :fantom:
igraju ko sisice :(lako se zaboravi koliki je varezao car.ne verujem da je dream team gubio od nekog 10 razlike, diskusija zavrsena. :fantom:

Feindouno
Nigde nije imalo da se igra na Brazil, cak mi nisu prihvatili ni slobodnu igru u Meridianu <_<
Bila kvota 20 na Unibetu, hendikep 33.5 :lol: Dobice SAD al ne treba bas praviti sprdnju sa tolikim kvotama.

Кристофер Лумумбо
Bila kvota 20 na Unibetu, hendikep 33.5 :lol: Dobice SAD al ne treba bas praviti sprdnju sa tolikim kvotama.
pa jesi igrao?

Feindouno
pa jesi igrao?
Naravno da sam igrao (hendikep).

Кристофер Лумумбо
Naravno da sam igrao (hendikep).
kolko si stavio (ne znam da li je to pristojno da se pita)?

Feindouno

care :lol: Tacno 56 evra i 62 centa (ne zajebavam se)Odlican Brazil i dalje, ne znam samo koji ce im djavo ovaj Leri Tejlor bezveznjak.

Кристофер Лумумбо
care :lol: Tacno 56 evra i 62 centa (ne zajebavam se)Odlican Brazil i dalje, ne znam samo koji ce im djavo ovaj Leri Tejlor bezveznjak.
dobices 1000 evra ako tiket prodje :blink: go brasil!

Feindouno

Hendikep aman, 1.97 kvota.A nece ni dobiti Brazil, cijenim da ce biti 15-ak razlike bar.

Feindouno

Ne moze ovo dijete da igra u ovakvoj utakmici.5 poena u cetvtini, nakon onakvog pocetka... sranje.