Jump to content
IGNORED

11.7.


SleeperSleep

Recommended Posts

Nema ovde leba dok negiranje genocida u Srebrenici ne postane kazneno delo.
U brackoj RS to je subvencionirano delo.
Here is a breakdown of the annual subsidies to the Srebrenica Historical Project, approved by the government and parliament of Republika Srpska. YEAR BOSNIAN MARKS 2008 175,000 2009 400,000 2010 400,000 2011 398,840 2012 300,000 TOTAL 1,673,840 At the current rate of exchange of 1 Bosnian mark = 64 U.S. cents, this is nearly $1.1 million dollars.Supporting evidence for these figures is available through Republika Srpska budget breakdowns for 2008, 2009, 2010, 2011, and 2012.
Link to comment
  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    14

  • dillinger

    13

  • Indy

    10

  • SleeperSleep

    9

Predivno, na kraju dana će svi klinci ukapirati da je zločin podmetnut jer su tako htele velike sile i bogati jevreji...Dno.
mislis oni bogati civuti koje je pominjao odlazeci ministar spoljnih poslove kod olje beckovic u emisiji?
Link to comment
Njihova stvar kako će sami sebi zabijati klipove u točkove i svetu dokazivati kolektivnu odgovornost. Jednostavno ovde u Srbiji nema sreće sve dok se taj Karganović ne bude tretirao ko i oni raspevani vikend posetioci iz Mađarske.Količina glupila i laži koje su postale opšteprihvaćene istine ovde je alarmantna i tu nikakve društvene akcije ni filmovi ne pomažu. Zakon, kvalitetna primena istog i ćao. Edited by dillinger
Link to comment
Predivno, na kraju dana će svi klinci ukapirati da je zločin podmetnut jer su tako htele velike sile i bogati jevreji...Dno.
pa da dolijemo onda jos malo na vatru, najistaknutiji gost na pomenu ove godine je njujorski rabin, jedan od najvaznijih aktivista na temu genocida. btw, jasno je izjavio da nema razlike izmedju genocida u srebrenici i holokausta.
Link to comment
Мени ово баш ужасно зазвучало: шест синова жена да изгуби, слошило ми се скроз. Кренем да истражујем ко је та јадница и тек онда схватим да је у питању Прича, како је то прецизно нагласио Ирејзер. Онда откријем и да је аутор наш сународник Шефка Беговић - Личина. Ко се заинтересовао за карактеристичан женски рукопис ове књижевнице из Србије може даље да истражи на Санџак пресу, линк је у наставку.sefka_begovic11.jpg"Obiđoh Evropu, a ne nađoh ženu ni ljepšu, ni sposobniju od Bošnjakinje."едит: исправио линк
nemam pojma ko je sefka begovic licina.ali sam prosle godine isao sa ocem i mojim sinom u nase odavno opustelo selo (danas jos u samo 4-5 kuca zivi neko, ostatak je odavno sisao u grad). a selo u kojem je moj otac rodjen je sa svih strana okruzeno muslimanskim selima. danas jednako opustelim.vozimo se kroz jednog od tih sela i ispred neke kuce vidimo starca, posluje nesto po dvoristu. pita me cale: "sjecas li se tog i tog, ja sam ga ucio, godinu dana stariji od tebe?" (ne sjecam se, naravno. sjecam se onih nekoliko sto su sa mnom isli u razred i jos nekoliko njih sto su dobro igrali fudbal, pa sam ih upamtio sa skolskih izleta na koje me je otac uvek vodio sa sobom. ostali su se svi nekako stopili u jednu gomilu dece koja trci po dvoristu seoske skole. sirotinja u nekakvim sarenim trenerkama i patikama koje smo zvali siptarke na nogama, devojcice sa maramama oko glave i u dimijama. svi mrsavi. ne secam se nijednog jedinog tatinog djaka da je bio makar malo podgojen. sirotinja.)"ovo je njegov otac", kaze moj matori. "vratio se medju prvima. sam. zena mu umrla, a 5 sinova ubijeni. moji djaci, trojica od njih. kad se vratio prije nekoliko godina, sretnem ga ovako u dvoristu, pitam ga kako je. i pomislim, jesam li ga ista gluplje mogao pitati?"
Link to comment
Nema ovde leba dok negiranje genocida u Srebrenici ne postane kazneno delo.
+1Kakvo prosvecivanje, edukacija, menjanje svesti, ukazivanje na cinjenice. Nema od toga leba u ovoj zabiti. Ni djaku prvaku ne dokazujes da je 1+1=2. Jednostavno mora da nauci da je tako, ili nece zavrsiti razred. Isto vazi i za odraslu maloumnu stoku. Samo kaznjavanje, pa neka bude fasista ko hoce i koliko god hoce, ali neka to radi u svoja cetiri zida. Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...