Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. Feinduno / Miami Heat (20, nikako plej of)2. Moća / Trotters Inc3. ducca / Argentina Utd (20, nikako plej of)4. Hobbit slayer / Ultimo Beer Centre (da se seče na 20 na pola sezone + zainteresovan za draft)5. pantelia (bar championshippp)6. Праслин / ФК Белодугмекатарина (да се сече на 20 на пола сезоне; претпрошле године покренуо прву ппп х2х лигу, прошле године избачен као прекобројан из х2х; актуелни шампион ППП класик лиге, жели у PPPremiership)7. copkillah 8. LeBron / Banjica Boys9. Sam Spade / Petoletka10. Zoki82 / Čuvari tradicije (igra već 4 ili 5 sezona, želi da debituje u ppp h2h)11. DrZoidberg / Morževi Junajted (h2h championshippp prošle godine, gornja polovina tabele, samo 1 kolo nenamešten tim; može i u championshippp, može da se seče na pola kada dođe pola)12. Weenie Pooh / Weenie Poohs (20, nikako plej of ili bilo kakve komplikacije)13. monstrum / djubretari14. tsva / Zigini15. Baba Ji / FK Pastir16. bob loblaw / 110% (prošle godine digao ruke u novembru, može ako mora na kaznu u championshippp, bitniji mu classic)17. cartman / United City FC (nije više student pa misli da će imati više vremena)18. ExicPL / Karton City (izbacen iz prve dve h2h lige kao prekobrojan, u onoj sa plej ofom ostvario zapažen rezultat; hoće u PPPremiership)19. Timmy / Spark (vratio se iz Indijane zbog fantazija :Hail: , preti borbom za slobodu ako ne uđe u h2h PPPremiership)20. Mercuzzio / Buljarica Brothers 21. Nаа / Мisirke (20 timova u H2H, standardna liga od 38 kola, može žrebanje ko će u koju)22. muslin / leteci magarci

Prasline, sajt je bio sjeban, pa nije "zapamtio" da sam stavila limit na 20 ekipa. Nije trebalo ni da te pusti da udjes, vec da poljubis zakljucana vrata. :P :) Posle toga je otvorena jos jedna H2H liga, ne znam sto nisi usao u nju.
Отпутовао сам на море, а нисам проверавао шта се даље дешавало јер сам у лигу ушао без проблема.
Evo me, ne propustam ja ovo. Samo nisam sigurna da ce mi Praslin dati da se igram, vec godinu dana (nekad i vise puta dnevno) ponavlja kako je izbacen iz H2H lige (by me) i nikad mi to nece oprostiti. :lol:
Мислим да боље сведочење о степену моје Фантази активности нисам могао да добијем, па ти због тога и званично опраштам избацивање. :D
Link to comment
Мислим да боље сведочење о степену моје Фантази активности нисам могао да добијем, па ти због тога и званично опраштам избацивање. :D
Konacno mogu opet da gledam Vini Pua bez straha da ce Praslin da spomene izbacivanje iz H2H-a. :D
Link to comment

Ja bih dodao ovih dana slabije aktivnog na forumu Johna Coltrane-a sa svojim Ronin timom kao sigurnog i veoma posvecenog ucesnika H2H kao i klasika...Kako raste broj prijava mozda je ona prva Praslinova opcija sa secom na pola sezone sada realnija.

Link to comment
Konacno mogu opet da gledam Vini Pua bez straha da ce Praslin da spomene izbacivanje iz H2H-a. :D
Simbolicno si stavljena na 21. mjesto na spisku :lol:
Link to comment

Mozemo ovako. Ako nas bude 40 da nekim zrebom podelimo ekipe u dve lige od po 20. I sledece godine prvih 10 iz obe lige formiraju Premiershippp a drugih 20 Championshippp?

Link to comment

Podržavam. Pa onda od one tamo godine možemo da krenemo da računamo sve pro i na nivou, tri ekipe da ispadaju i taj fazon....Edit - tek sad proučio prvu stranu topica, danas požurio da se zapljunem. :blush: Za dve H2H lige moj stav je ''sve mi jedno'', ali mi se svidja ovaj Moćin predlog iznad, kao što već rekoh. A ono sa draftom mi zvuči kao kul ideja moram priznati, verovatno bih bio zainteresovan ako procenim da sam dovoljno zaludan...nikad nisam imao 2 tima, ali koliko kapiram taj drugi tim i onako nikako ne bi uticao na 1 instituciju stvaranu godinama kakva je 110%, pa ono, why the hell not kao dodatna zajebancija. :)

Edited by bob loblaw
Link to comment

Mislim da je realno da doguramo do 40. A posle toga mozemo da se podelimo u dve divizije kao sto Moca predlaze... Meni je potpuno nebitno u koju od te 2 cu da upadnem ali mislim da bi bilo lepo da se nagrade ljudi koji su aktivni vec godinama unazad i da oni budu u jednoj ligi (cisto da se ne ugasi rivalitet)

Link to comment

Tutanj Cityza h2h od 20 timova, podržavam Moćin predlog, za draft nisam zainteresovan, previše komplikovano a i nemam vremena baš toliko

Link to comment

Prasline, možeš da mi dopuniš ime ekipe - Jako do samog kraja™. Što se tiče ovih seckanja, plejofova i slično - anything goes.

Link to comment

1. Feinduno / Miami Heat (20, nikako plej of)2. Moća / Trotters Inc (predlaže da ždrebanje™ odluči ko ide u Premiershippp Istok a ko u Premiershipp Zapad, obe lige po 20, pa prvih 10 iz obe od sledeće godine u Premiershippp a drugih deset iz obe u Championshippp)3. ducca / Argentina Utd (20, nikako plej of)4. Hobbit slayer / Ultimo Beer Centre (da se seče na 20 na pola sezone + zainteresovan za draft)5. pantelia (bar championshippp)6. Праслин / ФК Белодугмекатарина (да се сече на 20 на пола сезоне; претпрошле године покренуо прву ппп х2х лигу, прошле године избачен као прекобројан из х2х; актуелни шампион ППП класик лиге, жели у Premiershippp)7. copkillah / Jako do samog kraja™ (anything goes što se tiče predloga)8. LeBron / Banjica Boys9. Sam Spade / Petoletka10. Zoki82 / Čuvari tradicije (igra već 4 ili 5 sezona, želi da debituje u ppp h2h)11. DrZoidberg / Morževi Junajted (h2h championshippp prošle godine, gornja polovina tabele, samo 1 kolo nenamešten tim; može i u championshippp, može da se seče na pola kada dođe pola)12. Weenie Pooh / Weenie Poohs (20, nikako plej of ili bilo kakve komplikacije)13. monstrum / djubretari14. tsva / Zigini15. Baba Ji / FK Pastir16. bob loblaw / 110% (prošle godine digao ruke u novembru, može ako mora na kaznu u championshippp, bitniji mu classic; podržava Moćine Ždrebe™ lige , zainteresovan za draft ligu)17. cartman / United City FC (nije više student pa misli da će imati više vremena)18. ExicPL / Karton City (izbacen iz prve dve h2h lige kao prekobrojan, u onoj sa plej ofom ostvario zapažen rezultat; hoće u Premiershippp)19. Timmy / Spark (vratio se iz Indijane zbog fantazija :Hail: , preti borbom za slobodu ako ne uđe u h2h Premiershippp)20. Mercuzzio / Buljarica Brothers 6а. Nаа / Мisirke (20 timova u H2H, standardna liga od 38 kola, može Moćino ždrebe ko će u koju)22. muslin / leteci magarci23. John Coltrane / Ronin (trenutno neaktivan na forumu, prijavio ga ducca kao sigurnog i veoma posvećenog učesnika h2h i klasika)24. Tom Hagen / Tutanj City (h2h od 20, podržava Moćino ždrebe)25. clever bastard / neugodan rival26. Behemoth / Black horses (podržava Moćino ždrebe)

Link to comment
Simbolicno si stavljena na 21. mjesto na spisku :lol:
:lol: Bar razumem tu simboliku, ali na ovom poslednjem spisku pored mene stoji 6a, to me vec brine. :lol:
Mozemo ovako. Ako nas bude 40 da nekim zrebom podelimo ekipe u dve lige od po 20. I sledece godine prvih 10 iz obe lige formiraju Premiershippp a drugih 20 Championshippp?
I meni se ovo svidja. Samo ako uspemo da sakupimo 40 ljudi. Mislim da su prosle godine neki igrali u oba H2H-a, ali cini mi se da je u Classic-u bilo vise od 40 timova, pa se mozda i skupi dovoljno.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...