Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

To sa cut-off om na pocetku je zajebano jer mnogi pogrese tj uvek se dese velika iznenadjenja i razocarenja ali ljudi sa posle stabilizuju i skoce na gore.
Погрешио сам у куцању, не после 10. кола већ на половини шампионата: рез би био на 20. колу. Edited by Праслин
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam na ovaj forum došao na preporuku druga člana pantelie samo zbog fantasyja, više me je smorilia klasična Liga gde se poslednjih 10ak kola više ništa ne može promeniti a H2H je mi je bio smor upravo zbog neaktivnih igrača! Igram 4 ili 5 sezona, jbm li ga...Moj tim Čuvari Tradicije!

Link to comment

Mogu se napraviti dve identichne lige, gde bi ova druga stojala kao dummy opcija koja se aktivira kao Championship od Januara (i odakle se izbace ostale ekipe koje su ostale u Premier ligi)...

Link to comment

Morževi Junajted bi se rado prijavili za H2H ligu. Prošle godine sam igrao u H2H Championshipu i ostvario plasman u gornju polovinu tabele. Mislim da sam samo jedno kolo imao nenamešten tim iz opravdanih razloga.Ako konačno rešenje budu prva i druga liga od po 20 timova, ja bih se još ovu sezonu kalio u Championshipu, pa onda aplicirao za Premier ligu, ako se dobro pokažem.Takođe, ova varijanta da se seče liga na 20 timova kad dođe polusezona je jako dobra. :)

Link to comment

Nemojte molim vas prekomplikovati stvari sa tim draft zajebancijama, playoffovima, i ispadanjem pola lige na pola sezone. Sjebaćemo prilično dobru stvar, ljudi će se smoriti od nepoznavanja tačnih pravila i odustajaće bezveze - onda imamo kontraefekat.Jedina predložena novina sa kojom se slažem je ova priča o aktivnosti. Dakle, da se dogovorimo ovde na forumu ko namerava da aktivno održava svoj tim (nije previše teško izdvojiti 5 minuta nedeljno). Ko misli da ne može ili da će ga mrzeti, neka se sam deklariše za Championship ligu, da bude i nama i njemu lakše.Weenie Poohs.

Link to comment

Argentina Utd :fantom: I bilo bi fino pomenuti proslogodisnjeg pobednika, te pobednike svih dosadasnjih H2H sezona ako postoji evidencija. Predlazem i da sampion dobije honor da nosi neki bedz u uglu avatara tokom cele iduce sezone kao aktuelni prvak (tipa Prem Liga pozlacenog znaka koji sampioni nose na rukavu)...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...