Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

[trcanje pred rudu] Valjda je sve dogovoreno sa Blancom, na dve sezone, 2m plus bonusi. Ostaje samo da se vidi ko ce mu biti pomocnik, Candela ili Boghossian [/trcanje pred rudu]Ukoliko se nesto ne izjalovi narednih dana ovo bi trebalo da bude i bolje resenje od Allegrija ili, ne daj bobe, Mancinia. Pominje se i Benatia kao prvo pojacanje (6m plus nasih 50% od Bertolaccija) sto je sito obecavajuce.Ogbonna verovatno u djubrentusu :dry: a do skora je govorio da nece kod njih nikad.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

O-kej, posle katalonca, posle čeha koji je izbegao sovjete, roma počinje jako i novu sezonu:

On 28 April 2011, French investigative website Mediapart released a story which claimed that the French Football Federation had been attempting to secretly put in place a race-quota system in order to limit the number of dual-nationality players in its national academies. Quoting a senior figure in the FFF, the organization was said to have wanted to set a cap of 30% on the number of players of non-white origin by limiting places the academies in the 12–13 age bracket. On 29 April, Blanc, who, in the report, was claimed to have agreed with the decision to implement the quotas, held a personal press conference at the l'Hôtel Le Régent in Bordeaux, in which he also denied the report declaring that he had "not heard of such a project". On the following day, after Mediapart announced that it had a taped audio recording of the November 2010 meeting, Blanc released a statement on the FFF's website in which he apologized for possible offending comments he made during the meeting, while also declaring he was misquoted and denying he was racist stating "I do not withdraw the remarks I made yesterday. I admit that some terms used during a meeting on a sensitive subject can be ambiguous, out of context, and, if in my case, I've hurt some feelings, I apologize. But being suspected of racism or xenophobia, which I am against all forms of discrimination, I do not support it".Former national team player Lilian Thuram said of the allegations, "Initially I thought this was a joke. I'm so stunned I don't know what to say", while Patrick Vieira declared that the comments Blanc allegedly made at the meeting were "serious and scandalous". Blanc was defended by several former players, most notably his 1998 FIFA World Cup-winning teammates Christophe Dugarry, Bixente Lizarazu, Didier Deschamps, Zinedine Zidane, Marcel Desailly, and Emmanuel Petit, current players, such as Alou Diarra, and external sources, which included Pathé Diba, the president of L’Association Soutien aux Handicapés Africains (English: Association to Support Disabled Africans). On 9 May, Blanc gave testimony at a hearing set up by the federation to investigate the quota matter. On 10 May, the results of the inquiry was revealed and Blanc was cleared of any wrongdoing by the French Football Federation.
Link to comment

Pfff, nece me wikipedia spreciti da se ponadam <_< I to je bolje resenje nego neki neprirodni eksperiment sa Mancinijem.Btw, za Katalonca kazu da je retko pristojan i ok lik, dok o legendarnosti Ceha ne treba ni trositi reci :Hail:Ovaj u odnosu na njih stvarno izgleda kao da radi za Gestapo, al neka se dokotrlja on do cl, oprosticemo mu ruznu proslost i schluss.

Link to comment

Baldini ce valjda u Tottenham. Moze slobodno, nista nije napravio. Roma je trebalo da uzme nekog Sannina, kad vec ne moze Allegrija ili Piolija. Nekog ko ce stabilizovat ekipu, za pocetak, pa da se napadne to 5. mjesto i kup uefa. Elem, vec danima se prica o tome da ce Mario Gomez ili Soldado ili Negredo ili barem Yilmaz u Fiorentinu. Jedva cekam da zavrsi prelazni rok da ne moram svakakve gluposti citat...

Link to comment

Ne znam, ne umanjujem Allegrijeve rezultate, ali da neko gleda samo statistiku rekao bi da se radi o strashnom treneru. Dobar u Cagliariju, titula u prvoj sezoni u Milanu, onda drugo, pa trece mesto. A titulu mu je doneo Ibrahimovic i apsolutno nepostojanje konkurencije (Inter sa 53 trenera te sezone, Juventus koji ne zna gde udara, Napoli jos uvek u izgradnji, mi u raspadu...). Narednu je uspeo sam da izgubio jednim potezom, kada je resio da otera Pirla, ove i sam znas kako je dosao do treceg mesta. Mada se mora priznati da je stvarno uspeo da podigne ekipe posle onakvog starta, ma koliko imao pomoci od sudija i srece sa Balotellijevim ludilom.Ocu da kazem, daleko od toga da ga ne postujem kao trenera, ali nema apsolutno nijednog razloga zasto bi mislio da je Blanc losije resenje od njega. Eto, mozda jedino sto kao Francuz nije bas naviknut na prilike u Italji, i generalno to sto Italijani imaju malo tolerancije za trenera koji je stranac, prvi poraz i dize se kuka i motika. Mada je covek igrao igrao vise sezona tu i trebalo bi da je bar koliko-toliko upucen u stvari, jezik sigurno zna.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

A, tu je i onaj meč, kada sam mislim prvi put zapamtio Cassana. On i Eniynnaya kao klinci potapaju Inter, koji se raspada. Zajedno su imali godina koliko Blanc protiv koga su igrali...

Uzgred, Lippi ništa nije postigao u Interu. Bio je onaj crveni nad Ayalom, bila je posle i povreda, ali...Dva klinca skupa godina koliko Blanc, bilo je to davno...A, ovo za Blanca je bila šala, jedna od serija uobičajenih gluposti...

Link to comment

Ma sto sala? Nisam upucen u slucaj, ali na osnovu onoga sto se da videti bez mnogo guglanja vidim da je bio ukljucen u jedan odvratan projekat. Zbog toga treba da bude jeban uzduz i popreko, uvek i svuda.

Link to comment

Meni je glupa cela priča, tim i više što uglavnom navijam za francuze u fudbalu i liči mi cela afera na isfolirane budalaštine, i sumnjam da je sve baš tako...Mada, opet, u ljubavnom trouglu: vas, Lazia i politike, čisto sumnjam da će ovo biti izbegnuto ^_^ Otud šala...

Link to comment
On i Eniynnaya kao klinci potapaju Inter...
Kako si me rastužio ovim klipom... Setio sam ga se pre par godina i proverio kako je i gde posle Barija igrao, kakva traljava karijera, gre'ota. :(
Link to comment

Koliko da mi je zao jer je covek imao udela u formiranju ekipe koja je digla scudetto i jer se prihvatio posla kao navijac kluba i ostavio bolji toliko ne vidim da je u ovom mandatu ostvario neki uspeh. Losa vest, ali nista sto ne moze da se nadohnadi.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...