Jump to content

Koliko ce medalja Srbija uzeti u Londonu 2012

Parsons

124 members have voted

1. 1. Srbija ce na OI u Londonu uzeti ukupno

• 0 medalja
      6
    • 1-3 medalje
      47
    • 4-5 medalja
      48
    • 6-10 medalja
      18
    • preko 10 medalja
      5

Recommended Posts

ja glasao od 6 do 10, znaci ako uzmemo 2, nogom u dupe :Drealno su NJole i vaterpolo... sve ostalo je fishing... Arnautovic i Mikec bi mogli nesto, ovih 6 dublova i mixova sto imamo, mozda nas usere nesto, Cavic bi mogao do bronze, mozda jedna u veslanju ako nas prosere, imamo par finih ovih dziudzicu Bruce Lee kojih sve borilackih gluposti(ne razumem se u te djavole, samo sam citao da smo kao dobri)... odbojkasi i odbojkasice nisu bez sansi... ima tu mesa :)oni od kojih definitivno ne ocekujem medalje iako cu pratiti sa punim zarom su svi ostali plivaci, atleticari i rukometasi. obzirom da nema basketa, ova tri sporta ce mi biti primarna za pracenje, pa bi svaka medalja bila ravna cudu :) i da, gledacu jednu rukometnu i jedan plivacki dan (utorak) uzivo :wub:

• Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• James Marshall

13

• Parsons

11

• Quizmaster

11

• freakns

10

i da, gledacu jednu rukometnu i jedan plivacki dan (utorak) uzivo :wub:
:thumbup: Ja plivacki petak. Tako da ocekujem zlato od Cavica, kad sam vec tamo. :D Nole, Cavic, vaterpolisti, strelci, mozda tekvondo, mozda neki dubl. Odbojka tesko, rukomet jos teze. Ostali nikako. Optimisticno 6-10.
osvojice dzudista ruski kojem je dacic svecano urucio instant pasos. taman da parazit dozivotno uzima sportsku penziju na teret drzave.
blago njemu :lol:
osvojice dzudista ruski kojem je dacic svecano urucio instant pasos. taman da parazit dozivotno uzima sportsku penziju na teret drzave.
Daj bre...Da li si uopšteno protiv sportskih penzija ili ti samo smeta kod Gerasimenka?
blago njemu :lol:
jednokratna nagrada za pojedince je 10-30 hiljada evra. penzija je oko 500e, dozivotno, pocev od 40. godine zivota. sta je to za jednu bogatu zemlju.placamo jace od svajcarske.edit: i da, moja zelja je da ne placamo parazitima, pogotovo ne ruskim i slicnoj "braci". Edited by garoviks
Jean-Luc Picard

Najrealnije tri. Tenis jedna, Plivanje jedna ( eventualno streljaštvo ) , Ekipni sportovi jedna ( čitaj vaterpolo ). Sve preko toga je veliki uspeh i iznenađenje.

Edited by Jean-Luc Picard

Ja glasao sest iako mislim da nije realno:Tenis, plivanje, vaterpolo valjda.Moguce jos jedna u tenisu, neki ekipni sport, streljastvo, i da nas neko iznenadi. Menjao bih sve te medalje za jedno zlato iz atletike.

0 medalja. Đoković će predati meč zbog umora u četvrtfinalu, vaterpolisti gube u polufinalu, a zatim i za treće mesto. Ne vidim gde drugo možemo da uzmemo. No važno je da će bračni par Topić imati plaćeno letovanje...

jednokratna nagrada za pojedince je 10-30 hiljada evra. penzija je oko 500e, dozivotno, pocev od 40. godine zivota. sta je to za jednu bogatu zemlju.placamo jace od svajcarske.edit: i da, moja zelja je da ne placamo parazitima, pogotovo ne ruskim i slicnoj "braci".
ko dobija tu penziju? svi sportisti ili samo oni koji odu na OI?koliko placaju u svajcarskoj? Edited by Krampa
jednokratna nagrada za pojedince je 10-30 hiljada evra. penzija je oko 500e, dozivotno, pocev od 40. godine zivota. sta je to za jednu bogatu zemlju.placamo jace od svajcarske.edit: i da, moja zelja je da ne placamo parazitima, pogotovo ne ruskim i slicnoj "braci".
Onda da batalimo sport uopšte? Vrhunski sport zahteva ogromna odricanja i ne ostavlja ti vremena za bilo šta drugo. Kad završiš sportsku karijeru sa, recimo, 35 godina, onda bi valjda ti ljudi trebalo da ostanu neškolovani, neiskusni nezaposleni bez dana radnog staža?Sportska penzija se dodeljuje sportistima koji osvoje medalje na velikim takmičenjima u olimpijskim sportovima. I to je meni sasvim u redu. Jeste, bilo je enormnog parazitiranja, naročito zato što nije odmah dodato da treba da se osvoji medalja u olimpijskom sportu, ali meni je ta ideja sasvim okej.
Jeste, najveci problem je u vr' glave trocifren broj sportista koji prima 500 evra, to sto ima par stotina hiljada laznih invalidskih penzija, to nista...da ne govorimo o tome kako ce mnogo vece penzije zasluziti neki tamo poslanici, partijski rukovodioci bankrota javnih preduzeca, i tako dalje. Drugo kad jednom dobijes penziju dobio si, nije to kumulativno. Jasna Sekaric nece dobiti jos 500 evra mesecno ako osvoji jos jednu medalju. Edited by hazard
Kompanija MK Grupa je darivala našu rukometnu reprezentaciju iPAD uređajima, za sreću na predstojećim Olimpijskim igrama u Londonu. Popularni “Orlovi” trenutno obavljaju završne pripreme u MK Mountain Resortu na Kopaoniku.dsc6603resize.jpg
Pa vi navijajte.

Glasao za 1-3. Najvise nade polazem u Cavica, Novak i vaterpolisti takodje imaju lepe sanse. Sa strelcima zaista ne znam kako stoje stvari, odbojkasi bi trebalo da udju u 8, za odbojkasice i rukometase sumnjam, takodje mislim da od teniskih dublova nece biti nista. Nadja ce se boriti za osmo mesto, kod atleticara me najvise zanimaju Dudas i Bekric, jedan licni (drzavni) rekord bi bio lepa stvar. Ostali turisticki.

Nesto razmisljam, radije bi jednu zlatnu medalju (u bilo cemu) nego 5-6 srebrnih i bronzanih, a bez zlata.

• Create New...