Jump to content

Koliko ce medalja Srbija uzeti u Londonu 2012

Parsons

124 members have voted

1. 1. Srbija ce na OI u Londonu uzeti ukupno

• 0 medalja
      6
    • 1-3 medalje
      47
    • 4-5 medalja
      48
    • 6-10 medalja
      18
    • preko 10 medalja
      5

Recommended Posts

dakle, pogadjajte koliko medalja i sta bi po vama bio uspeh.ja mislim da cemo biti bolji nego u pekingu i uzeti jedno 4-5 medalja. sto je ok, sve preko je super, ako cemo realno.djokovic i vaterpolo zlatne ;) cavic i strelci bronzane :)ostali tesko, mozda rukometasi najpre.i red je da neko od nasih iznenadi na oi, nije odavno, od sanje ivosev.dragutin topic preskace 215 u kvalifikacijama i zali se na nisko sunce prilikom zaleta.

• Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• James Marshall

13

• Parsons

11

• Quizmaster

11

• freakns

10

James Marshall

Zlato za vaterpoliste bi zaokružilo jedan divan period od 11 godina otkako ovi momci ne znaju za neuspjeh na velikim takmičenjima. Još uvijek se sjećam pobjede nad Mađarima na sred Margitsigeta, kad je počelo sve. To bi mi bila najdraža medalja. Ne bih da baksuziram, neka me momci demantuju i neće biti sretnijeg čovjeka od mene.Odmah uz njih bih volio da vidim Čavića na postolju, ja mu predviđam srebro, evenutalno bronzu.Đoković ima najviše šansi da uzme medalju. Treba vidjeti žrijeb, gdje će biti postavljen on i Fed, ali ako budu u različitim granama, srebro mu ne gine.Strelci bi trebali da upucaju nešto dobro, poslije suše, ipak su to ljudi koji su nam donijeli najviše medalja. Arunovićka mi je favorit broj jedan za najviši plasman. Odmah uz nju i Mikec. Imam dobar osjećaj glede strelaca ove godine. Odavno nismo slali jaču ekipu. Pored toga, teško neko može da iznenadi, možda kajakaši, veslači, eventualno, ako se kockice slože, jedna od odbojkaških reprezentacija. Nerealne želje: Dudaš da uzme medalju. I Jasna Šekarić.

osvojice dzudista ruski kojem je dacic svecano urucio instant pasos. taman da parazit dozivotno uzima sportsku penziju na teret drzave.

Далибор

...edit. uzimamo min 3 medaljeVaterpolo, Djokovic i Cavic :Dmoze da padne jos neka u tenisu, streljastvu, odbojci....nadam se makar jednoj zlatnoj :)

Edited by Далибор

Umereno optimistična prognoza: Đoković, vaterpolisti, Čavić i dve medalje u streljaštvu. Dakle, 5 medalja, od toga zlato samo za Đokovića.Mada mislim da je samo za Đokovića medalja izvesna, svi drugi bi pojedinačno mogli da izvise.Iznenađenje bi bilo da neko od potencijalnih iznenađenja uopšte dođe u priliku da se bori za medalju.

2 реално, тенис и ватерполо/делфин стил3 пожељно4 нереално али могуће5 невероватно али истинитоако не буде ни једна златна, пиши пропало :fantom:

glasao 4-5. Ako uzmemo 4 medalje, od toga 1 zlatnu reći ću da je bila uspešna OI. Sve ispod toga mi je loše. Ovde ste svi zaboravili tekvondo, gde obe devojke (a pogotovo Mandićka) imaju solidne šanse za medalju. U streljaštvu nikada nismo imali veće ambicije Zlatić, Mikec, Arsović, Arunović, Mirosavljev pa čak i Jasna SVI imaju kakvu takvu šansu da uzmu medalju. Zbog prirode sporta ne bi bilo ni osmo svetsko čudo da opet budemo na nuli iz streljaštva , ali bi svakako bilo razočarenje. Osim njih slažem se da su Đoković, vaterpolisti i Čava glavni kandidati da nam donesu medalju. Što se ostalih tiče, šanse u atletici, biciklizmu i stonom tenisu su 0%. Minimalne šanse dajem i ostalima u borilačkim sportovima (dakle izuzimam tekvondo). Kakve takve šanse imaju i Higl, odbojkaši(ce), rukometaši, ženski četverac u kajaku, miks dub u tenisu (samo 16 ekipa ima, dakle uz malo sreće u žrebu medalja je blizu). Od ovih poslednjih pobrojanih jedna medalja bi bila veliki uspeh.

realne sansevaterpolo 1tenis 2 (Djokovic + 1 dubl)streljastvo 2plivanje 1moguca iznenadjenjaodbojka 2rukomet 1veslanje, kajak, tekvondo, jos streljastvaocekujem 5 medalja

2 medalje broncanog sjaja, tekvondo i neki camacDocek na balkonu, pred 1500 razdraganih Beogradjana i Igra RnR cela Jugoslavija

Glasao za šest, optimistički. Tenis jedna, vaterpolo jedna, strelci jedna, plivači jedna, veslači i kajakaši makar jedna, odbojka i rukomet (tri selekcije) moguće je jedna, i nekako očekujem iznenađenje u tekvondu. S tim što me ne bi iznenadilo da strelci uzmu dve (Mikec i Arunović). Nije baš nerealno nadati se da ćemo uzeti šest, majku mu.Najveće iznenađenje bi mi bilo da atletika ili boks uzmu medalju.

James Marshall

Mislim da u rukometu nemamo nikakve šanse za medalju. Sam ću sebe da odstranim sa foruma (plus vjerovatno će i moderacija to sama da odradi) na tri mjeseca, drage volje, ako me demantuju. Jednostavno, zbog prirode sporta, dosta toga ide na ruku domaćinima takmičenja u rukometu, pa su i nas gurali i sudije i publika itd. do srebra (a realno nismo među 2 najbolje ekipe u Evropi), mislim da u Londonu neće biti taj slučaj. Pored Hrvata, Španaca, Francuza i silnih Skandinavaca (da ne zaboravim Mađare) jednostavno mislim da su nam šanse veoma tanke. Prolazak grupe je ravan osvajanju medalje.

Cane Vukic Prebranac

4-5Ватерполо, Ђоковић, пливање, одбојка и неко изненађење.

Možda prvi put od kada učestvujemo kao Srbija na Olimpijskim igrama, možemo da računamo na tri gotovo SIGURNE medalje: Nole, vaterpolisti i neko od strelaca (najverovatnije Arunović)Dakle, tri medalje su skoro ZAGARANTOVANE (mada u sportu ništa nije 100 odsto sigurno!), a kakvog sjaja, to je već smelija prognoza ...E, sad, sve preko toga je uspeh. Šansu za medalje imaju:- plivač Čavić, ako se slože sve kockice, možda i Nađa Higl u nekom ludilu ...- veslači mogu do medalje, možda i kajakaši- teniski miks- ovaj ruski džudista sa srpskim pasošem, po sistemu: Nas i Rusa - 200 miliona ...- pravo otkrovenje je neverovatno talentovana generacija tekvondista, pre svih, Milica-Micka Mandić (pojavljuje se i u reklami na televizoru), koja, osim što je preslatko stvorenje, ima velike šanse za medalju ...- strelci imaju šansu za žetvu medalja. Pomenuo sam jednu SIGURNU medalju od njih, ali ne bi me iznenadilo kada bi uzeli, na primer, još tri!- još jedna ekipa bi mogla do medalje, odbojkaši, odbojkašice ili rukometaši ...To je to! Dakle, u nekom optimističnom ludilu mogli bi da uzmemo 11-12 medalja. Ajde da se nađemo na 10!Realno - šest komada! A u stvari, kad bolje razmislim, važno je samo da osvojimo više medalja od Hrvata ....

Edited by stoka
  • Create New...