Jump to content

Kvalifikacioni turnir

Feindouno

Recommended Posts

Obe idu sa Amerima. Dakle u toj grupi su osim njih još: Tunis, Argentina, Francuska i USA. Dakle sem Tunisa treba naći još jednu koja će ispasti. Druga grupa dosta lakša, Španija, domaćin, Brazil, Australija, Kina i Dominikanska/Nigerija.

• Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

52

• Cash

15

• Gromiko

8

• J.R. Cash

8

pa u svakom sportu britanci su u slabijoj grupi.
Tačno, ali u rukometu, vaterpolu i odbojci ne mogu do četvrtfinala ni uz svu sreću ovog sveta, tako da im je tu svejedno u koju će grupu. U košarci im je već bitna grupa i najverovatnije da će je i proći.
Ne znam za koga da navijam veceras, mislim da ce Nigerijci da prebiju sirote Dominikance. Prejaki su.
Navijaj za Dominikance, još su mi oni ostali na tiketu.

Moracu za Dominikance svakako.Steta sto se Nigerijci nisu skupili za Afrobasket, tamo bi im bilo mnoooooooooooogo lakse. Gledao sam ovih dana Tunis koji je osvojio taj Afrobasket, gube 10 razlike od neke ruske C reprezentacije (studenti) a od Kine su pukli jedno 40.

Koliko gluposti Nigerijaca u 3. Vrhunac je nesportski faul na 0.3 do kraja cetvrtine na polovini terena :isuse: Dominikanci srecom nisu to iskoristili. Imali su +12, a sad samo dva razlike.

Nigerijci prosto vise zele pobjedu + sto sam napisao ranije fizicki su jaci na svim pozicijama i prebili su ih.

Nigerija na OI :Hail:Svaka im cast. Nakon ocajnih rezultata na pripremama i zbog grupe smrti su bili bukvalno najveci autsajderi na turniru.Pokidali su koliko su fizicki dominantni u odnosu na sve, sigurno najatletskija ekipa na turniru.

Edited by Feindouno

Bravo za Nigeriju! :) Kada pobedis i Litvaniju i Grcku, zasluzio si da ides u London. Dominikanci od jacih dobili samo Makedoniju. Horford pre kraja utakmice pravo sa parketa u svlacionicu. Juce Martinez bio jos odvratniji. Zbog toga mi je jos draze sto su ih Nigerijci dobili.

Horford je odigrao k'o zadnja picka. Zahvaljujuci njemu i vracanju lopte na trojku svaki put kad uspiju da je spuste pod kos skoro da nisu ni imali nikakvu igru iz pozicionog napada.Steta, ovo je vjerovatno bila posljednja prilika za ovu generaciju Dominikanaca ali oni su svoju najbolju priliku propustili prosle godine kad nisu mogli da dobiju Brazil bez Barbose, Nenea i Varejaoa.

Ipak je Rusija upala u grupu B, dok je Nigerija u grupi A. Drugačije je pisalo prilokom žreba, no nije ni bitno. Dakle definitivno:Grupa A:USANigerijaTunisLitvanijaArgentinaFrancuskaGrupa B:RusijaVelika BritanijaAustralijaBrazilŠpanijaKina

• Create New...