Jump to content
Sign in to follow this  
Feindouno

Kvalifikacioni turnir

Recommended Posts

Gromiko

Obe idu sa Amerima. Dakle u toj grupi su osim njih još: Tunis, Argentina, Francuska i USA. Dakle sem Tunisa treba naći još jednu koja će ispasti. Druga grupa dosta lakša, Španija, domaćin, Brazil, Australija, Kina i Dominikanska/Nigerija.

Cash

Grupa A je :Hail: jos samo Španija tu fali, ali zato grupa B :lol:

189-

pa u svakom sportu britanci su u slabijoj grupi.

Cash

U svakom slucaju bit ce dobrog basketa u grupi A. Ekipa koja ode dalje iz ove grupe moze lako do polufinala.

Feindouno

Ne znam za koga da navijam veceras, mislim da ce Nigerijci da prebiju sirote Dominikance. Prejaki su.

Gromiko
pa u svakom sportu britanci su u slabijoj grupi.
Tačno, ali u rukometu, vaterpolu i odbojci ne mogu do četvrtfinala ni uz svu sreću ovog sveta, tako da im je tu svejedno u koju će grupu. U košarci im je već bitna grupa i najverovatnije da će je i proći.

čekmeže
Ne znam za koga da navijam veceras, mislim da ce Nigerijci da prebiju sirote Dominikance. Prejaki su.
Navijaj za Dominikance, još su mi oni ostali na tiketu.

Feindouno

Moracu za Dominikance svakako.Steta sto se Nigerijci nisu skupili za Afrobasket, tamo bi im bilo mnoooooooooooogo lakse. Gledao sam ovih dana Tunis koji je osvojio taj Afrobasket, gube 10 razlike od neke ruske C reprezentacije (studenti) a od Kine su pukli jedno 40.

alicante

Koliko gluposti Nigerijaca u 3. Vrhunac je nesportski faul na 0.3 do kraja cetvrtine na polovini terena :isuse: Dominikanci srecom nisu to iskoristili. Imali su +12, a sad samo dva razlike.

Feindouno

Nigerijci prosto vise zele pobjedu + sto sam napisao ranije fizicki su jaci na svim pozicijama i prebili su ih.

Feindouno

Nigerija na OI :Hail:Svaka im cast. Nakon ocajnih rezultata na pripremama i zbog grupe smrti su bili bukvalno najveci autsajderi na turniru.Pokidali su koliko su fizicki dominantni u odnosu na sve, sigurno najatletskija ekipa na turniru.

Edited by Feindouno

alicante

Bravo za Nigeriju! :) Kada pobedis i Litvaniju i Grcku, zasluzio si da ides u London. Dominikanci od jacih dobili samo Makedoniju. Horford pre kraja utakmice pravo sa parketa u svlacionicu. Juce Martinez bio jos odvratniji. Zbog toga mi je jos draze sto su ih Nigerijci dobili.

Feindouno

Horford je odigrao k'o zadnja picka. Zahvaljujuci njemu i vracanju lopte na trojku svaki put kad uspiju da je spuste pod kos skoro da nisu ni imali nikakvu igru iz pozicionog napada.Steta, ovo je vjerovatno bila posljednja prilika za ovu generaciju Dominikanaca ali oni su svoju najbolju priliku propustili prosle godine kad nisu mogli da dobiju Brazil bez Barbose, Nenea i Varejaoa.

hazard

Svaka cast Nigeriji, jesu me demantovali onolikosteta za Makedonce

Gromiko

Ipak je Rusija upala u grupu B, dok je Nigerija u grupi A. Drugačije je pisalo prilokom žreba, no nije ni bitno. Dakle definitivno:Grupa A:USANigerijaTunisLitvanijaArgentinaFrancuskaGrupa B:RusijaVelika BritanijaAustralijaBrazilŠpanijaKina