Jump to content
Sign in to follow this  
Feindouno

Kvalifikacioni turnir

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо

dagunduro :Hail:duvajte ga grci!

J.R. Cash

Faulcina na Spanulisu :D

Feindouno
U ovom timu su valjda samo trojica sa Afrobasketa - Obasohan i ova dva pogo sticka na centru.Izduvase Grci.
Jeste, ono im je prakticno bio B tim. Ovde fali Udoka i eventualno Alabi ako ga namole da igra i to bi bio kompletan sastav.

Feindouno
Ne zajebavaj, ni on to nije pomislio.

Töölönlahti
10+ promašenih bacanja i 10+ asistencija više i opet da im sve zavisi od toga da li će neko da svira faul u 2-sekundnoj akciji na kraju, ko ih jebe, uopšte mi nije žao čak i da je bio faul.Ludilo. :D ... sad mi žao što neću gledati sledeće dve. :cry: Čuvajte mi Karibe, o, forumski zgubidani! ^_^edit: ... 'ladno sam napisao "bacanja sa bacanja". :facepalm: Edited by Oxymoron

Feindouno
Koja je zapravo poenta ovog turnira? Vec se iz aviona vidi da na OI idu Grcka, Rusija i Litvanija
Mada, znam koja je poenta - ovo je nacin da se progura jos jedna evropska ekipa na OI nego sto je ranije bio slucaj a da ispadne da se postuje olimpijski duh.
Covjek zna znanje.

J.R. Cash
Jeste, ono im je prakticno bio B tim. Ovde fali Udoka i eventualno Alabi ako ga namole da igra i to bi bio kompletan sastav.
Ovaj tim moze da se posiba sa bilo kim, pa ce tako i sa Rusima sutra. Ali, opetkazemponavljam, vestacki je sklepan, a vecina ovih igraca nije videla Nigeriju ni na razglednici.
10+ promašenih bacanja sa bacanja i 10+ asistencija više i opet da im sve zavisi od toga da li će neko da svira faul u 2-sekundnoj akciji na kraju, ko ih jebe, uopšte mi nije žao čak i da je bio faul.
+1 za ko ih jebe, cak nisu imali ni timeout na kraju. Ipak je cinjenica da su dve poslednje odluke bile 50-50 i obe su isle u korist Nigerije.edit: Fei, znas li mozda zasto je Alade Aminu uglavnom mahao peskirom u prve dve utakmice? Neka laksa povreda ili takticke zamisli trenera? Edited by J.R. Cash

Feindouno

Kako god, vjerovatno nije ni pola ovih Latinosa al' ginu za reprezentaciju i svaka im cast. Uostalom imaju i Grci Kalatesa i Bramosa takve... da ne pricamo o tamnoputim Crnogorcima i sl.Nigerijci su jaki k'o konji, to sam jos nakon prve utakmice napisao, definitivno najatletskija ekipa na turniru i time nadoknadjuju tehnicko-takticki zaostatak za ostalima.edit:Spominjala se neka povreda ali nisam siguran, pogledacu kasnije.

Edited by Feindouno

Feindouno

Makedonce ne da sere nego ih poliva govnima.20 razlike na pola druge, trojke 70%

Cash

Prisli Dominikanci na -3 a sad je opet sigurnih 8 za MKD :)

J.R. Cash

Budaletina Fortuna krenuo da se kurci i unosi Bou u lice taman kad je Dominikana bila u naletu, a Makedonci u napadu samo bacali trojke. Greska koja ce ih kostati utakmice.

Feindouno

Horford ne postoji danas.

Feindouno

Kako pizdi komentator Makedonac :lol:Po 4 licne Antic i Cekovski, sad ce umjesto 70% da im uzimaju sve skokove.