Jump to content
Sign in to follow this  
Feindouno

Kvalifikacioni turnir

Recommended Posts

Feindouno

Imas neki engleski potok?

Timmi

ja gledam na balkansportu, makedonski streamhttp://www.balkansport.info/threads/2301006-BalkanSport-13

Feindouno

Taj i jeste najbolji od ostalih.Povrijedio se Mozgov, zglob izgleda.

Feindouno

Nije bila losa utakmica. Rusi su odlicni za sad.Prva 2 cetvrtfinala:Makedonija - Dominikanska RepublikaRusija - AngolaNavijam ovde za Dominikance...

Feindouno

O jebote, Nigerija gazi Litvaniju :isuse:Bolje da se suzdrzim od prognoza do kraja :fantom:i dobi Nigerija :Hail:Litvanija prva, igra protiv porazenog iz PR/GrckaNigerija druga, igraju protiv pobjednika.

Edited by Feindouno

Кристофер Лумумбо

vamos ramos!balkman :Hail:

Edited by kojot

Feindouno

Steta za Portoriko, dobro su se drzali do posljednjih 15-ak minuta.Sad ce hazard da vidi rezultat i dodje ovde da kenja kako su ih grci razbili :fantom:Cetvrtfinale:Grcka - NigerijaPortoriko - LitvanijaMakedonija - Dominikanska RepublikaRusija - AngolaSve africke reprezentacije prosle :Hail: kao i sve evropske.Volio bih da prodju Grci, Portoriko, Dominikana i Rusija.

freakns

koda protiv Boa i Pere jebote Fei!ja navijam da Makedonci opet naprave sranja... najjace bi bilo da igraju za trece protiv Grka i ubiju ih :D(ne znam dal je moguce, ali bilo bi dobro)

Gromiko

Moguće je :) . I ja navijam za Makedonce. Sutra je jako bitan meč sa Dominikancima, po mom mišljenju šanse su 50-50.

hazard

Makedonci su zasluzili OI svojim nastupom na EP, i bila bi nepravda da ispadnu sad

Cash

Javlja mi se da ce Litvanci prvi put od svoje samostalnosti ostati bez OI.

Feindouno
koda protiv Boa i Pere jebote Fei!
Portoriko i Dominikana su mi kao djeca, gledao sam ih kako rastu i sad konacno imaju priliku da se dokazu na 1 velikoj sceni.Sjecam se kad su Dominikanci tek doveli Horforda, Garciu i debelog Villanuevu koliko sam samo para uzeo kladionicama koje nisu bile svjesne njihove snage. Slicno i sa Portorikom mada oni imaju 1 tradiciju ipak.
Javlja mi se da ce Litvanci prvi put od svoje samostalnosti ostati bez OI.
Ja se nadam da si u pravu.

Teixeira

naravno, i ja navijam za dominikanu na ovome :Hail: btw, bash me chudi da je cal vodio karla townsa na ovo da bi mu sedeo na klupi, sluchajno je u pitanju top 5 srednjoshkolac u klasi 2015. :)

Feindouno

Skuplja iskustvo, malo je ipak preozbiljan nivo za srednjoskolca, kakav god da je... bar za ambicioznu ekipu poput njihove.Za NZ je igrao neki klinac od 17 godina i izdominirao je juce.I Portoriko je poveo Napiera da malo trenira sa ekipom i navikava se :)

Gromiko

Rusija : Angola 80:65