Jump to content
Sign in to follow this  
Feindouno

Kvalifikacioni turnir

Recommended Posts

Feindouno

Igra se u Karakasu, 12 ekipa u 4 grupe. Prve 2 iz svake grupe idu u cetvrtfinale. Tri prvoplasirane ekipe idu na OI.Grupa A:GrckaPortorikoJordanGrupa B:VenecuelaLitvanijaNigerijaGrupa C:RusijaDominikanska RepublikaJuzna KorejaGrupa D:MakedonijaAngolaNovi ZelandOcekujem da poredak na kraju grupne faze bude ovakav ^.Jordan je bez Wrighta, Nigerija bez Udoke, Koreja bez Stevensona, za NZ ne igraju ni Penney ni Abercrombie dakle ove 4 ekipe tesko da imaju i promil sanse da iznenade.Bice par zanimljivih utakmica tokom sedmice ali pravi spektakl krece u petak.

Edited by Feindouno

Feindouno

Sumljam al' bice na atu pregrst prenosa sigurno.

Timmi
Sumljam al' bice na atu pregrst prenosa sigurno.
muka mi je vise od at prenosa.

Host
Igra se u Karakasu, 12 ekipa u 4 grupe. Prve 2 iz svake grupe idu u cetvrtfinale. Tri prvoplasirane ekipe idu na OI.Grupa A:GrckaPortorikoJordanGrupa B:VenecuelaLitvanijaNigerijaGrupa C:RusijaDominikanska RepublikaJuzna KorejaGrupa D:MakedonijaAngolaNovi ZelandOcekujem da poredak na kraju grupne faze bude ovakav ^.Jordan je bez Wrighta, Nigerija bez Udoke, Koreja bez Stevensona, za NZ ne igraju ni Penney ni Abercrombie dakle ove 4 ekipe tesko da imaju i promil sanse da iznenade.Bice par zanimljivih utakmica tokom sedmice ali pravi spektakl krece u petak.
Kako idu ukrstanja grupa?

basketas
Kako idu ukrstanja grupa?
A1-B2B1-A2C1-D2D1-C2http://london2012.fiba.com/pages/eng/fe/12/olym/p/asid/6229/eid/6232/lid//rid//sid/6232/schedule.html

Feindouno

Rusi dobili Koreju 91:56, Grci rutinski 107-63 protiv Jordana.Valjda ce Makedonci odigrati malo zanimljiviju utakmicu, pocinje u 11.

Cash

Grci i Rusi ocekivano. Fei u kakvom je sastavu Litvanija igra li Kleisa za njih.

Zaz_pi

Igra Kleiza, video sam ga u pripremnom mecu sa Rusima koji su, cini mi se, odigrali u Hjustonu. Doduse, cini mi se da nije puno igrao ili ja to nisam bas najbolje pratio. Mislim da su Rusi to dobili.

Cash

Makedonci krecu od 23.00 protiv nasih starih musterija Angole. Nakon sto su ispusili u rukometu nadam se da ce ih u basketu pogledati sreca i da ce otici u London, kao jedini predstavnik SFRJ :lol: .

Feindouno
Grci i Rusi ocekivano. Fei u kakvom je sastavu Litvanija igra li Kleisa za njih.
Igra Kleiza a izvjestaci sa prijateljskih utakmica su javljali da je ocajan.Tim:

C: Javtokas, Valanciunas PF: Kleiza, Jankunas, Songaila SF: Maciulis, Pocius SG: Kaukenas, Dulkys, Delininkaitis PG: Kalnietis, Jasikevicius Injuries: Jasaitis, Seibutis

Moram da vidim Venecuelu veceras, na papiru (kao i na prvenstvu JA) su odlicni i cijenim da mogu da dobiju Litvance.

Cash

Kakav je Portoriko jer im je i dalje prvi centar covek koji nas ubi u Indianapolisu, Santiago. :)

Feindouno

Arroyo ne igra, ostali su svi tu... Santiago, Ramos, Barea. Dobri su, tu negdje po kvalitetu sa Venecuelom i Dominikancima.

Timmi

imaju streamovi na balkansportuhttp://www.balkansport.info/threads/2301006-BalkanSport-13ocekivano, makedonci dominiraju u skoku.

Feindouno

Brate kako su ih Angoljani odvalili od zivota :lol:Trojke 6/9, dvojke jos bolje vjerovatno. +11 na kraju prve.

Edited by Feindouno