Jump to content
IGNORED

Uopsteni saveti


Venom

Recommended Posts

1 hour ago, InvisibleLight said:

 

Moje pitanje- ima neko preporuku za kremu za rane/oziljke, koristila sam cink vitaminsku kremu i pantenol al koza gde mi otpala krasta jos crvena, hrapava, i boli cak na dodir

Da ne idem kod lekara u ovoh situaciji, a u apotwkama sve neki zutokljunci, ne ylivaju poverenje nj.preporuke

 

 

 Contractubex, ali ima neprijatan miris

Link to comment
 Contractubex, ali ima neprijatan miris
skupo.

jomelop e shaljic, nishta drugo.

mada. ako je rana zatvorena, i pavloviceva ce da odradi regeneraciju.

sent from bubamoto

Link to comment
Hvala vam svim troma, probacu prvo s ekonomicnom varijantom, i pomislih na nekog šaljića. Zatvorena, krasta otpala ima 2 meseca..
 
onda shaljic slobodno. posebno ako je velika povrshina. si beshe letela sa skejta?

sent from bubamoto

Link to comment
19 minutes ago, gospa buba said:

onda shaljic slobodno. posebno ako je velika povrshina. si beshe letela sa skejta?

sent from bubamoto
 

Da, s longborda,eto ima smisla caligulino pitanje na ovoj temi..

Idemo kiki i ja po saljica sad

Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

+1 za Contractubex, meni je vrlo gadan ožiljak na vratu učinio gotovo nevidljivim.

Guglala, 1250, nije vel.razlika al ovaj jomelop E mi mozda slyzi i kasnije(opekotine) ,bitno samo da prestane da peče i boli nebitno hoce li nestati bas

Koristila sam pre 12-13 god neke flastere za oziljke neke tvrdje, skroz su nestali, al ko ce tek to kupovati i lepiti sad..

Link to comment
Guglala, 1250, nije vel.razlika al ovaj jomelop E mi mozda slyzi i kasnije(opekotine) ,bitno samo da prestane da peče i boli nebitno hoce li nestati bas

Koristila sam pre 12-13 god neke flastere za oziljke neke tvrdje, skroz su nestali, al ko ce tek to kupovati i lepiti sad..

e onda i nije toliko skup, ja ga pamtim iz perioda 3k5. ali ako je rana bila vece povrshine, kao oderotina, ja bih i dalje radije shaljica. contractubex mi je vishe za koncentrisane povrshine i rezove i kome je koza bash sklona da gomila tkivo na rezovima. ovo kad je velika povrshina i kilavo i roze, ja bih pochela sa shaljicem, pa posle videla..

 

sent from bubamoto

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 months later...

msms da imam najvise postova na ovom pdf :O

 

prvi put sam merila D vit i u manjku je (66, a donja granica 75).

nerviralo me sto ne znam stanje, jer ako mi ne fali sto da ga pijem, a ako mi fali onda onih 500ij sto povremeno uzmem nije nista

sad bar znam, rokacu vigantol 5kapi na dan (2500ij)

 

Link to comment

koliko znam jekordem je bio odlican. ne znam da li se jos proizvodi

 

ako te ne mrzi, uradi test na d i sledeci mesec, mislim da su ti te kapi malo. minimum 2000 IU bih na tvom mestu unosila svaki dan ili da ti na recept prepisu nedeljnu dozu

Edited by mustang
Link to comment
17 hours ago, mustang said:

koliko znam jekordem je bio odlican. ne znam da li se jos proizvodi

 

ako te ne mrzi, uradi test na d i sledeci mesec, mislim da su ti te kapi malo. minimum 2000 IU bih na tvom mestu unosila svaki dan ili da ti na recept prepisu nedeljnu dozu

 

 

sta jekoderm , jel to nije krema?

 

pa uzmem 2500iu na dan, 5 kapi po 500ij

uradicu test na prolece ponovo, ne djau mi se 2000 svaki mesec samo na tu proveru..

 

4 hours ago, Paul Gompitz said:

Uzimaj uz Vigantol i 200mg magnezijum citrata.

uzimam te kapi, planiram i mg,(ako nadjem glicinat), hvala

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...