Jump to content
IGNORED

Uopsteni saveti


Venom

Recommended Posts

On 4/5/2018 at 11:19, InvisibleLight said:

imate vigantola? ovde ga nema neko vreme u apotekama

sad treba naci odgovarajucu verziju u kapsulama u mnostvu onih sarenih kutija i 'hit ponuda!' :dry:

 

 

On 4/5/2018 at 11:20, gospa buba said:

e da. i nema ga vec mesec dva dana sigurno :isuse:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

Nema, proveravao sam danas, čak i kod ovih "mojih". Srećom, kao veverica sam, tako da imam 5 kutija rezerve (ne računajući onu koju sam tek započeo), a dok ih ne završim, i problem distribucije će sigurno biti rešen...

Link to comment
5 hours ago, precog said:

 

doktor rekao do 5000 IU da pijem 3 meseca. ja sam odabrala 4000 IU

 

600 nije ni na zub ljudima sa manjkom a izgleda ds vecina ima manjak samo ne zna jer ne testira.

 

tebi treba omega 3 svakako :) .

fokus i koncentracija ti fale. samo si preleteo preko mog da bi brze bolje mogao da kontriras, ne citajuci da mi fali vitamin d 

Link to comment

Poenta je bila da je industrija suplemenata jaka i da su ljudi isprimani da treba da se krkaju raznim vitaminima i mineralima, iako za to, uglavnom, nema potrebe.
Mojim quoteom sam zeleo da istaknem da je potrebno da ljudi konsultuju ozbiljne lekare, pre nego sto posegnu za suplementima podstaknuti necijim visprenim stavovima na facebooku ili nedajboze nekom forumu.

Link to comment
On 13.4.2018. at 11:25, Simon said:

 

e a koje uzeti? jel pio neko skorije, ja nisam nista merila 8 godina, skroz sam van toka sadasnjih suplemenata, danas vadila krv, nisko mi zeljezo 4,6

smor sad piti te tablete..jovo nanovo

Link to comment
14 hours ago, Valkyrie said:

@InvisibleLight

Ja sam uzimala ampule Tot'hema kad sam bila trudna pa mi opalo Fe na kratko u prvom trimestru.

Vrlo efikasna stvar, preporučujem. 

totema (+vitamin C), oldie but goldie, thnx, isto mislim, ne treba menjati tim koji dobija

 

za ljubitelje eksera i drugih metalnih pomagala izmisljena ribica za nedostatak Fe, testirana na kambodzijcima :blink:

Link to comment
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Ne znam ima li bolje mesto. 

 

Kad se daje krv i urin vise se rezultati ne mogu podici istog dana, kao sto je oduvek bilo, vec tek sutradan posle 12h. Tako vec par nedelja, al i na licu mesta stoje stara obavestenja gde pise sa su rezultati istog dana. 

 

To je na Savskom vencu, al mislim da vazi za celu Srbiju. 

 

Ja sam upao i problem jer mi ti rezultati trebaju za ujutru, pa ce mi izaci u susret ako ujutru stignu rezultati. Ako ne szignu, nek se jebu svi. 

Link to comment
21 hours ago, Timmy said:

Ne znam ima li bolje mesto. 

 

Kad se daje krv i urin vise se rezultati ne mogu podici istog dana, kao sto je oduvek bilo, vec tek sutradan posle 12h. Tako vec par nedelja, al i na licu mesta stoje stara obavestenja gde pise sa su rezultati istog dana. 

 

To je na Savskom vencu, al mislim da vazi za celu Srbiju. 

 

Ja sam upao i problem jer mi ti rezultati trebaju za ujutru, pa ce mi izaci u susret ako ujutru stignu rezultati. Ako ne szignu, nek se jebu svi. 

 

 

Ja svalih mesec dana idem u Labomediku u Bulevaru na analizu krvi, ALT/AST (jetra) i kreatinin (bubrezi) i sve to košta 600 dinara, rezultati budu posle podne, pošalju mi mejlom ako tako hoću. Ne radim analizu urina jer mi to ne treba ali pogledaj na njihovom sajtu koliko još i to košta pa uradi analizu, nema čekanja, rezultati brzo stižu a nije ni skupo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...