Jump to content
ArleKino

Premier League 2012/13.

Recommended Posts

Bright Billy

brat rafael produzio ugovor sa junajtedom a brat fabio otiso na pozajmicu u QPR.

zoki

Sjajan prvi post!!!Navijam za Arsenal, ali nema sanse da nesto urade, ocekujem ponovo sezonu toplo-hladno i grcevitu borbu za 4. mesto.. Inace, Celzi osvaja, bice ovo Toresova sezona!! :unsure: :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

nemoderisani
City opet uzima, ovog puta sa 15+ razlike.

ducca
stephenirelandwayneroon.jpgWazza sa ekipom u LA-u, utapa predsezonu u alkoholu za sve pare. Sezona obecava :wub:
Here's me wiv me mates. Left to right, there's Villa's Stephen Ireland, haven't seen him for weeks, some fella, then there's me like, some fella, Ashley Cole -haven't seen him since he missed the peno, the divvy, and then there's little Shauny Wright-Phillips, some fella, Timbaland .. they're always playing him in the ypyg old dressy room, and Zat Knight up the back. Boss!

MancMellow
Sektashi, valja li ovaj Fryers neshto?Fryers agrees Spurs move
http://h13.abload.de...fryerst2cbf.gif:Dne znam, nisam ga puno gledao, ali mislim da ako neko bude dobro radio na njegovoj tehnici biće ok premiership igrač, pošto fizikalije ima. ako izvučemo™ od vas™ 4m za njega - pun pogodak što se mene tiče... I 3m bi bilo više nego ok imho

Прслин

Зек је нестао пре пар недеља, нису могли да га налове: није са јављао на мобилни, није долазио на тренинге... Спремао бег човек. Иначе, он је трећи из трилинга који је требало да буде нова генерација Јунајтеда: Погба отишао у Јувентус, Равел Болеро™ Морисон у Вест Хем, а Зек у Тутнем™. Изгледа да су клинци скапирали да ће Гигз и Сколс да играју до 50 година.

MancMellow
Зек је нестао пре пар недеља, нису могли да га налове: није са јављао на мобилни, није долазио на тренинге... Спремао бег човек. Иначе, он је трећи из трилинга који је требало да буде нова генерација Јунајтеда: Погба отишао у Јувентус, Равел Болеро™ Морисон у Вест Хем, а Зек у Тутнем™. Изгледа да су клинци скапирали да ће Гигз и Сколс да играју до 50 година.
ne, nego su klinci odnekud skapirali da mogu sa 18 godina i 3 utakmice za tim da traže plate od 40k+pw. Osim Ravela, al on je lud jbg.

Mercuzzio

Evo i matorci trazhe uhlebljenje shirom EngleskePark signing for QPR

Giggsy
Иначе, он је трећи из трилинга који је требало да буде нова генерација Јунајтеда: Погба отишао у Јувентус, Равел Болеро™ Морисон у Вест Хем, а Зек у Тутнем™.
Da, samo sto se na njega nikad i nije ozbiljno racunalo, za razliku od ove dvojice. Iz te generacije fali Tunnicliffe, ali kazu ljudi koji su ga gledali da u Peterboroughu nije znao nista, tako da i on otpada izgleda. Doduse igrao je ok za rezerve posle, pa mozda i ima neke nade Edited by Giggsy

MancMellow
Evo i matorci trazhe uhlebljenje shirom EngleskePark signing for QPR
dobro, to je ok, realno.

Feindouno

Trener Mančester Junajteda Aleks Ferguson nije krio svoje oduševljenje što je Didije Drogba napustio Premijer ligu.- Kada pogledate kakvu je Drogba imao iza sebe, moram da priznam da je za nas dobra vest što je on napustio Čelsi. Postigao je fantastičan gol dva minuta pre kraja finala Lige šampiona i uvek je igrao odlično u velikim utakmicama. Za mene, on je sam osvojio Ligu šampiona, izjavio je Ferguson.- in other news: Giggs kapiten na OI

James Marshall
Trener Mančester Junajteda Aleks Ferguson nije krio svoje oduševljenje što je Didije Drogba napustio Premijer ligu.- Kada pogledate kakvu je Drogba imao iza sebe, moram da priznam da je za nas dobra vest što je on napustio Čelsi. Postigao je fantastičan gol dva minuta pre kraja finala Lige šampiona i uvek je igrao odlično u velikim utakmicama. Za mene, on je sam osvojio Ligu šampiona, izjavio je Ferguson.- in other news: Giggs kapiten na OI
Kakva je stipsa matori u posljednje vrijeme, još će to proglasiti najvećim pojačanjem MU i reći da mu je to dovoljno za ovaj prelazni rok i sledeću sezonu. <_<

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...