Jump to content

Finale

Filipenko

Recommended Posts

• Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gervasius twinkleminkleson

32

• zez

26

• SleeperSleep

16

• Milogled Bluff

16

Ja odbijam da pratim fudbal, osim kada mi ponekad dune (obicno na velikim takmicenja) i svaki put se iznova sokiram kako Italijani igraju odbranu. Da, jasno, to im je , sve je to u redu, ali ovo sto su pokazali u 1/4 i 1/2 je stvarno surovo. I kad protivnik napravi neku sansu, ne stigne ni da sutne, a i kad stigne bude izblokiran, a ako ne bude izblokiran tu je onda Bufon. Ili fantastican tajming za povlacenje dresa koje sudija ne vidi :D.Napad im skripi, ali danas je vec bilo bolje, iako je trebalo da bude makar 3-0. Ne verujem da su Spanci uopste u stanju da daju vise od jednog gola bilo kojoj ozbiljnoj ekipi (niti to zele). Dakle od onog bolida u napadu Italijana zavisi.Preti surovo dosadnih 0-0, ili 1-0 za Spance u vec nekom zaustavnom vremenu, ili blizu njega, ali ipak mislim da Italija dobija.

MocaVukotic

i ja slabo pratim fudbal, ali bih baš voleo da italija pobedi špance, bila bi to ta neka jedna fudbalska pravda.

i ja slabo pratim fudbal, ali bih baš voleo da italija pobedi špance, bila bi to ta neka jedna fudbalska pravda.
+1navijacu za italiju ko da je majka srbija u pitanju.
+1navijacu za italiju ko da je majka srbija u pitanju.
+1trubio sam i vikao večeras kad sam saznao rezultat zaglavljen među silnim švabama na graničnom prelazu. verovatno im ništa nije bilo jasno kad su videli srpske tablice :-Ddobijaju žabari 2:0 sent from planet Saturn
Milogled Bluff

Prvenstvo je bilo odlicno, a u finalu se nadam pobedi Italijana. Da moram da se kladim pod pretnjom oruzjem, stavio bih na Spance.

Prvenstvo je bilo odlicno, a u finalu se nadam pobedi Italijana. Da moram da se kladim pod pretnjom oruzjem, stavio bih na Spance.
+1

Nek' pobedi fudbal i nek' ne bude dosadna utakmica...<Rts komentator mode>Niko nije odbranio titulu EC, tako da bi odbranom Španija postala prva reprezentacija kojoj je to pošlo za nogama...</Rts komentator mode>Dakle, dobija Italija, to su neke tradicije koje se ne ruše... :P

Edited by radisa

meni zabarsi izgledaju prilicno konkretni, uopce me ne bi cudilo da bude ko sa svabama, 2 0, pa na kraju 2 1 za zabe.

Прслин

Не бих се превише изненадио да чујем статистички податак да Италија никада није изгубила фудбалску утакмицу.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...