Jump to content
IGNORED

Louie


Lrd

Recommended Posts

Odlična je epizoda, momenat kada sa sve naočarima bitchy objašnjava ribi koja mu je uzela jagodu sa stola je epski. ^_^Očekivao sam možda tokom epizode da će malo drugačije završiti rasplet sa Ramonom, ali i ono sa nezavršavanjem rečenica je skroz okej.

Link to comment
  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    52

  • luba

    19

  • Razzmatazz

    17

  • scab

    12

Top Posters In This Topic

Polako hvatam prikljucak sa epizodama koje sam propustio dok sam bio u Srbiji. Epizoda sa Melissom Leo je jedna od najboljih ikad, kako ta zena glumi to je neverovatno :Hail: Miami epizoda mi je bila onako, ne znam, imao sam neka veca ocekivanja.

Edited by WTF
Link to comment

Ma Luja je lujka. Najjače mi je u toj epizodi u Majamiju što mi je sinulo da će ispasti gejčina do kraja i pored toga nisam mogao da prestanem da se cepam od smeha :)A Melissa Leo..."Da se kladimo da ćeš da me xxx ?" "Ajde". "Ne želiš zato što si gej." :Hail:

Link to comment
  • 2 weeks later...

parker posey osamsto vubova!aj musko vidjenje, koliki je procenat da je odlepio na nju, a koliki za nadu da ce da se omrsi? ja bi rekla oko 1 prema 99.ali za ovo, kapa dole. ko bitlsi.

well. after 45 hours, my tour has sold 100K tickets, box office gross of 4.5 mil $ (not all mine). I guess it was a good idea.
Link to comment

Parker Posey je bila fantasticna, onaj izraz face i pogled kad je sela na ivicu krova, ladno sam se ukenjao da ce da skoci :o Stvarno, ova sezona za sada rastura, ne zna se koja je epizoda bolja od koje, a ko god da je birao glumice za guest star uloge (Louie himself?), svaka mu cast :Hail:

aj musko vidjenje, koliki je procenat da je odlepio na nju, a koliki za nadu da ce da se omrsi? ja bi rekla oko 1 prema 99.
Ja bih reko 99 prema 99. Kod njega nema sredine :D
Link to comment

Ova poslednja epizoda ce biti i ujedno prva koju cu dvaput da gledam. Sjajna scena na krovu, ono kad mu objasnjava zasto zna da nece pasti sa krova. Mozda cak nezaboravna scena. A ona je :wub:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Мени је расплет са Паркер био мало превише. Вероватно сам познавао превише таквих особа ИРЛ.Али, она са Робином Вилијамсом и Икеом. :lolol:Делује ми да је цела трећа сезона озбиљнија и сложенија него прве две.

Link to comment
Мени је расплет са Паркер био мало превише. Вероватно сам познавао превише таквих особа ИРЛ.Али, она са Робином Вилијамсом и Икеом. :lolol:Делује ми да је цела трећа сезона озбиљнија и сложенија него прве две.
a ne pominjes kraljicu, sramota.ja i dalje sanjam da cu kad prodje smak sveta, da se probudim kao potomak pomesanih dnkova luija i sare.http://www.youtube.com/watch?v=O9bslCUXy9g
Link to comment
a ne pominjes kraljicu, sramota.
Sramota, ali ja ne znam tu monarhinju. Ona je za mene ona koju imitira Ejpril iz Parks and Rec.Stidim se. :(A Sara se pojavljuje već u dve uzastopne epizode. Možda nam se Luja zaljubiška? :wub:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...