Jump to content
IGNORED

Šta ste prvo samostalno spravili u životu?


Amelija

Recommended Posts

Čorbu od kečapa, senfa i bakinog sobnog bilja. :D Prvo prilično jestivo jelo: neka improvizacija na temu omleta - sa ogromnom količinom gaude i šunke (mislim da sam tada iskoristila sledovanja za čitavu nedelju).

Link to comment

Vidim ja da moze ovde da se ladno napravi split na temu "Moj prvi omlet"Ne bih ni tu briljirao bas jer je mojih prvih par omleta redovno zavrsavalo u formi palacinke posto sam ih pravio tako sto sam u izmuceno jaje dodavao sve sto nadjem u frizideru (sunka, beli sir, kackavalj, kornisoni...) i jednostavno to srucio u tiganj, cekao da se isprzi i posle spatulom skidao palacinkastu masu u jednom okruglom komadu. Posle mi je tek palo na pamet da bi tu moglo nesto da se radi i za vreme przenja kako bi kajgana licila na nesto.

Link to comment

Мислим да сам скувао јаје лоло. Прављење сендвича и то не рачунам. Мада можда је било и прављење чипса или пржење мекика...... волео сам, а и сад волим, да се играм са тестом, да месим. Можда ми је животни позив да будем пекар ололоМада, прва ствари које сам икада ставио у рерну су биле бабине папуче и два мала мачета......... не брините, био је хепи енд! Деј ар алајв!

Link to comment
Šta ste prvo samostalno spalili u životu?
:lolol: pa nije da nema smisla heheidi slobodno upiši u onaj topik, da ne bih išla ja :Pbtw, setih se nečega što sam pravila sa 12-13 godina sa drugaricom iz osnovnenaime, jedan dan kaže ona meni "ajd dođi kod mene na ručak", ajda same prepodne, u školu se ide popodnekad ono, ona napravila gotove špagete bolonjeze, znači skuvaju se špageti i posle se ubaci sos u prahu u vodu i prokuva i gore baci sire onda sam naravno i ja morala to da ponovim, i uspelo je (a bila bi preogromna sramota da nije :lol:)i to nam je onda postala tradicija za izvesni period, jedno godinu dana smo to radile barem jednom mesečno
Link to comment
je l podravkine spagete milaneze? ja sam te obozavala, sir je bio imitacija parmezana u proizvodnji sirele bjelovar.
jao onaj komplet u kutiji? obozavao sam to
Link to comment

Ako se računaju samo stvari sa termičkom obradom... 4 jajeta i makarone, polio sam kečapom i narendao sira preko. Jeo sa tim paradajze i tunjevinu takođe taj dan i potukao se na treningu, a nisam hteo da kažem svojima preko telefona. Dan kasnije sam umuljao i crvenu čorbu iz kesice neku, mislim Horgošovu. Sledeće dve nedelje smo kompanjon agresivo i ja radili u krug vežbe snage dok je ostatak ekipe radio sa loptom, fun stuff. Bar je bilo koristi od zaliha tune.

Link to comment
Šta ste prvo samostalno spalili u životu?vishe me sramota da idem na onaj topik :lolol:
Šta ste prvo seksualno spravili u životu?Šta tek ja da kažem. <_<
Link to comment

Uhhhh... Ono cega se secam. Pecena slaninica... Ali imao sam peh koristio sam mokru krpu i sprzio sam potpuno tri prsta desne ruke 10 godina. Posle toga mi je dosta dugo bio zabranjen ulaz u kuhinju :( Inace vec sa 4 godine sam poceo da se vrzmam po kuhinji i da postavljam pitanja. Keva se uplasila da cu krenuti njenim stopama pa sam konstatno bio proterivan iz kuhinje. Inace ne volim kada je ona samnom u kuhinji sa drugim osobama nemam problema.

Edited by hollow
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...