Jump to content
IGNORED

The Newsroom


Jolly Roger

Recommended Posts

Mislim da nama neamerikancima najvise smeta sto Sorkin nikad ne napusta american exceptionalism..oce on nesto da kaze i to sto oce da kaze ponekad jeste pametno i skoro uvek jeste duhovito, al na kraju on ipak misil da su oni one indispensable nation.. mozda je zato i odvratniji od repulikanaca koje toliko prezire..

Link to comment
  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    102

  • MayDay

    87

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    24

E da, sjajan je onaj detalj kad Maggie insistira da želi da bude field producer u DC jer će tako jednog dana stići i do Bele kuće :isuse: Nesrećnica misli da je neki prestižan i bitan posao hvatati beleške na tim pres brifinzima, to jedno hiljadu godina unazad nije bio slučaj. Ilustracija!

 

Link to comment
  • 2 months later...

Danas završio, jako sam zadovoljan.

 

Čitao sam ceo topik... Ne znam, nekad se stvarno zapitam dokle čovek može da ode sa kritikama i šta je sve u stanju da mu zasmeta oko nečega što je prvobitno zabavnog karaktera, kao tv serija.

Njuz Rum ima sve što treba, dobre likove, dobru glumu uz par izuzetaka koji mi se ne sviđaju, Megi, i Džimova Hali (totalni miscast i očajn a gluma). Kontam da ovo nije precrtani način kako funkcionišu tv vesti, ali da je izvučeno maksimalno autentičnosti uz neophodnost da se ubace dramski elementi kako bi priču učinili zanimljivijom. Emili Mortimer mi je neopisivo šarmantna, mada nema usta iz kojih taj Brit akcenat ne zvuči savršeno. Daniels jako dobar, jedino se tripujem da se dosta podgojio od 1. do 3. sezone. Treća mi je možda i ponajbolja. 

Poseban pasus, red, paragraf, akcenat za Oliviju Dan iako sam već drolovao na adekvatnom topiku. :Hail: 

 

Dijalozi su sjajni, i Sorkinov humor mi je odličan. Scenu kada je Vil intervjuisao onog lika koji je govorio o već prekomernom zagađenju vazduha sam oplakao celu. :D

 

Kukalo se na patetiku, ali nemam problem sa tim.. Svi odnosi su mi korektno odrađeni, likovi uverljivi i duboki, romanse uglavnom na tolerantnoj razini™. Bilo je par bljuc momenata, ali to je ništa za 2 i po sezone. 

SPOILER

 

Sit sam se isplakao za Čarlijem, mnogo mi se sviđa njegov lik, iako je na momente maaaaalo previše banalan i teatralan.

 

Sve u svemu, par sitnih zamerki i 2 i po sezone kvalitnog provoda. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...