Jump to content
IGNORED

da moram da jedem jedno jelo do kraja zivota...


cmrlj

Recommended Posts

makar znam da smo na 'ne znam ko' <_<dajte oval tih krilaca ovamo, da sebi prekratim muke!
izvini mrzelo me da vrtim strane :( i ja bih birao ta krilca (sa glazurom od redukovane kokakole i djumbira i jos kojecega) ali braaaaaate... Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Pa da, a meni dajes neke primitivne recepte s pavlakom. :lol: Ozbiljno, to "redukovano" znaci kuvas cocacolu do neke gustine?
naravno, da se napravi gust sirup (redukcija na tipa 1/5, od 2 litra kokakole dobijem 4 deci sirupa), u to dodam i zacine po volji, i na kraju mocu od pecenja (koje god da je u pitanju), i prelijem meso time i zapecem pod grilom. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
naravno, da se napravi gust sirup (redukcija na tipa 1/5, od 2 litra kokakole dobijem 4 deci sirupa), u to dodam i zacine po volji, i na kraju mocu od pecenja (koje god da je u pitanju), i prelijem meso sa time i zapecem pod grilom.
Ufff jbt... Moram da probam.
Link to comment
Ufff jbt... Moram da probam.
probaj, ja time prelivam krilca i juneca rebra. dodam sta god mi je zanimljivo i imam pri ruci, malo kuvanog paradajza, djumbira, belog luka u prahu...chili papricica....stvar inspiracije i trenutka.ako zelis da glazura dobije laku vocnu notu i malo visu kiselost, mozes ukuvati i Koktu :) Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Ufff jbt... Moram da probam.
ja probao, baš po Vasinom receptu. Doduše, stavio sam manje koka-kole. Vrlo je kul, slatko-kiselkasto, ali mi nekako vuklo otužno ukus na neku supstancu, ortofosforna kiselina šta li je, ali opet bih
Link to comment
ja probao, baš po Vasinom receptu. Doduše, stavio sam manje koka-kole. Vrlo je kul, slatko-kiselkasto, ali mi nekako vuklo otužno ukus na neku supstancu, ortofosforna kiselina šta li je, ali opet bih
heh vidi edit, Kokta nema ortofosfornu i realno ima bolju aromu
Link to comment
ja bih to najradije probao u tvom izvođenju, da znam posle da se upravljam. Ako me pozoveš doneću miš-grickalicke za mačke
ako doneses prave miseve ubicu te, ko ce posle da skuplja utrobe
Link to comment

poparu od belog hleba iz furune sa okopancevackim srednje starim ovcijim sirom i onako blago prepecenim mrvicama prikupljenim dok se sece leba na kockice.moze i ovcije kiselo usput.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...