Jump to content
IGNORED

da moram da jedem jedno jelo do kraja zivota...


cmrlj

Recommended Posts

Ма ону храну за астронауте што има све састојке у себи ал нема ни мирис ни укус. Једеш то цео живот и претвориш се у200px-Stephen_Hawking.StarChild.jpg

Link to comment

kelte reci nam sa kojim od nasih jela imamo sanse da dozivimo duboku starost? ili makar da joj se priblizimo

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
kelte reci nam sa kojim od nasih jela imamo sanse da dozivimo duboku starost? ili makar da joj se priblizimo
hm. Jel onaj pomenuti pasulj sa zaprškom ili bez?Ne znam ko će najduže, al' znam ko će najkraće (Živka, Živka...) Edited by Kelt
Link to comment
hm. Jel onaj pomenuti pasulj sa zaprškom ili bez?Ne znam ko će najduže, al' znam ko će najkraće.
Cane Prebranac sa ljutim krilcima? Ili, ne znam ko je reko krilca iz rerne. mada ni kukuruz mi ne obecava, samo skrob Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Cane Prebranac sa ljutim krilcima? Ili, ne znam ko je reko krilca iz rerne.
A, to je tema za drugi topik <_< "Koje jelo biste jeli da što duže preživite" (i na kraju capnete uprkos svemu preduzetom) Edited by Kelt
Link to comment
A, to je tema za drugi topik <_< "Koje jelo biste jeli da što duže preživite".
dete! izgovori jelo! angry.gifne dozvoli da kusam leba (sira) i paradajza doveka :lolol: Edited by thermal bug
Link to comment
Cane Prebranac sa ljutim krilcima? Ili, ne znam ko je reko krilca iz rerne. mada ni kukuruz mi ne obecava, samo skrob
naravno da ce se duze ziveti na kukuruzu nego na pasti sa slaninom.
Link to comment
Cane Prebranac sa ljutim krilcima? Ili, ne znam ko je reko krilca iz rerne. mada ni kukuruz mi ne obecava, samo skrob
makar znam da smo na 'ne znam ko' <_<dajte oval tih krilaca ovamo, da sebi prekratim muke!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...