Jump to content
IGNORED

Wimbledon P-b-P


Ros

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Garnirung

    47

  • Jean-Luc Picard

    39

  • bergasa19

    39

  • renne

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

strasno kako uvijek jadni novak dobije najtezi zrijeb. :(
:D čekaj, Bodo prognozirao da će Crv da ga iznenadi.Inače, prava pokazna vežba kako vrlo dobar igrač može da eksplodira kad ga ide servis.Odvalio je Tomasu bubrege, mrzi me da gledam statistiku detaljno, ali videh u prenosu 9 asova u drugom, kada mu je procenat ubačenih prvih servisa bio najniži, 64 posto.I onda kad serva ide, onda sve može, totalno raspucavanje, čak se par puta i kurčio sa dropovima. Da Tomaš nije servirao bombe u pravim trenucima, brejknuo bi ga i pre taj brejka. Edited by Garnirung
Link to comment
I onda kad serva ide, onda sve može, totalno raspucavanje, čak se par puta i kurčio sa dropovima. Da Tomaš nije servirao bombe u pravim trenucima, brejknuo bi ga i pre taj brejka.
ja sam gulbisa zapamtio kao igraca koji odlicno igra drop shotove, tako da to nije neko iznenadjenje.
Link to comment
kako lijepo igra ovaj bolesnik od Gulbisa, da ne povjeruje covjek!edit: i upravo izbaci Berdiha, tri puta po 7-6! svaka cast, strasna igra danas!edit 2: veliki kralj je sad u intervjuu poslije meca 'ladno rekao "I didn't choke in the end as usual, it's a progress..." :Hail: naravno, to je ovom komentatoru/prevodiocu sa sport-kluba zvucalo kao "napredovao sam malo po malo" :isuse:
bas sam se bio raspisao sam sa samim sobom tamo, na obicnoj wimbledon temi... malo me zbunjuje ovo dvojstvo, obicna i p-b-p.
Link to comment
ja sam gulbisa zapamtio kao igraca koji odlicno igra drop shotove, tako da to nije neko iznenadjenje.
naravno, samo su situacije bile ne tako dobre za drop, a obično kad bi dobio par poena sa vrh udarcima.novak da je pametan da dovede neki vrhunski eskort iz majčice pred eventualni duel sa njim i sve 5.To ako ovaj preživi dotle :)
Link to comment

Otkako se etablirao u vrhu svjetskog tenisa Berdih svake godine izabere po jedan slem u kome ispadne u prvom kolu. Gulbis i on su slični tipovi igrača, razlika je u tome što Tomaš ima nekoliko nedelja godišnje u sivoj zoni a Gulbis nekoliko nedelja van nje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...