Jump to content
IGNORED

Sloboda volje


Bakemono

Recommended Posts

  • Replies 658
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    150

  • jolanda.kirschner

    148

  • Bakemono

    92

  • bergasa19

    56

Eto sta ucini nedostatak sl.vremena kada se kombinuje sa konzumiranjem odredjenih supstanci.A sada ozbiljno, jos jedan (samo jedan) ovako 'simpatican' komentar o meni na bilo kojoj temi koji bude napisan i ne bude sankcionisan, i trazicu da me izbrisu iz spiska 'members'. To je najmanje sto mogu da uradim.

Link to comment
Sta je onda u pitanju, filozofski ili filoloski?
Filološki. A ti?
Ja sebe smatram za radoznalu i inteligentnu osobu koja nista ne prihvata zdravo za gotovo, a imam i izgradjene stavove koje ne menjam tek tako. Mislim, bez glupe lazne skromnosti.
Mislim da će se ovde svi složiti s tim, tako da nema potrebe da nam to stalno nabijaš na nos.
Kada pominjes tu sa FPN - a, imam utisak da i ti kao i ostali smatras da je to takvo ponasanje endemsko, sto mozda i jeste, ali nikako ne mogu da se slozim da je cudno.
Niko nije rekao da je čudno; samo deluje bezobrazno i drsko. Sama si priznala da su za tebe sagovornici poput optuženika na klupi, a to zna da iritira. Deluje kao da se na nama spremaš da postaneš Alan Shore. Mislim, rasprava nije sama sebi cilj; poenta je saznati nešto, doći do zaključka, sarađivati, a ne opstruisati tako što stalno skrećeš temu... Treba davati i odgovore, a ne samo postavljati pitanja kao što ti uglavnom radiš. Razmisli o tome.
Link to comment
jolu, ne s' obzirom na cirkunferenc znanja, zapravo suprotno - njene nezne godina nalazu, mozda ipak na petlice (kokice?).
A je li bre ti, šta ti to piskaraš na ovoj temi i na kom jeziku?
Link to comment

Od diskusije na temu Sloboda volje preslo se na to da je svako slobodan da pise sta mu volja..Mislim da je Jolanda samo nick koji nekome sluzi da se dobro zabavi. Podrzavam. :)edit: sad vidim sta je syme iznad napisao.. sorry.

Edited by brokoli
Link to comment
Ovaj topik je počeo metizičkim razmatranjima o slobodi volje, a završio kao praktična demonstracija voluntarizma. U izvesnom smislu, još smo u domenu teme :)
Sto je najgore poceo sam da vam mesam avatare. :facepalm:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...