Jump to content
IGNORED

Sloboda volje


Bakemono

Recommended Posts

otvoris google images, prevuces sliku tamo i to je to.
:ziga:Edit: Pa šta je onda Istok tol'ko pisao o tome, ceo jedan, ne tako kratak post mu je na tu temu. Edited by Syme
Link to comment
  • Replies 658
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    150

  • jolanda.kirschner

    148

  • Bakemono

    92

  • bergasa19

    56

Nazalost, moraces da 'guglas'.
Dođi na Serije, treba tamo jedan jak pandan onome što je Erase na Filmu, ostali sve sami hipsteri, hejteri i umetnici, i to ne obavezno samo jedno od ta tri...
Link to comment

Da citas pazljivije ovu temu, videces da pisem ovde jer o drugim stvarima nemam pojma. Barem tako tvrdi bergassa, a funkcionalno nepismenim osobama bi trebalo verovati kada nesto tvrde.

Link to comment
Jolanda, smem li da pogađam šta studiraš? Iz dva pokušaja.
Nisam od tebe ocekivala da ces da trolujes sopstvenu temu, ali smes. Hoces bas da lupas ili imas neki razlog zasto mislis da studiram bas na tom fakultetu?Let's go.
Link to comment

Sta je onda u pitanju, filozofski ili filoloski? Kada pominjes tu sa FPN - a, imam utisak da i ti kao i ostali smatras da je to takvo ponasanje endemsko, sto mozda i jeste, ali nikako ne mogu da se slozim da je cudno. Ja sebe smatram za radoznalu i inteligentnu osobu koja nista ne prihvata zdravo za gotovo, a imam i izgradjene stavove koje ne menjam tek tako. Mislim, bez glupe lazne skromnosti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...