Jump to content
IGNORED

Sloboda volje


Bakemono

Recommended Posts

@Syme, teret dokazivanja je na onome ko tvrdi nesto, u ovom slucaju na tebi. Ali zasto ja ovo tebi pricam, tebi je ocigledno potrebnija dadilja. Ako mi bude bio potreban novac, a tvoja mama hoce da plati da te cuvam, onda se mozda i vidimo.
Zašto misliš da je teret dokazivanja na onome ko tvrdi nešto?
Link to comment
  • Replies 658
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    150

  • jolanda.kirschner

    148

  • Bakemono

    92

  • bergasa19

    56

@bergassa, trolovanje = odrastanje, kamion = moderacija. Sada pogledaj sta si ti napisao, ako uopste umes da razumes napisano.@Sailorman Fale ti kantica i pesak?

Edited by jolanda.kirschner
Link to comment
Nesto si mnogo ljubopitljiv za svoje godine. Kasno je, maloj deci je potreban san.
Moram da ti citiram nešto što je nedavno rekla jedna mudra forumašica:
Zasto je toliko tesko zanemariti licnost sagovornika (sta ima veze koliko imam godina?) i skoncentrisati se na ono o cemu diskutujemo?
Link to comment
@Sailorman Fale ti kantica i pesak?
Ne fale mi, zasto mislis da mi fale? Jo, sto si ti toliko opsednuta godinama i zreloscu?edit: Preteko me Sim za 3 sekunde. Edited by sailorman
Link to comment

@Syme, moje pravilo vazi samo za punoletne.@sailorman Nisi fer, Syme je poneo lopaticu, a ti nista. Kako si mislila da se igras s njim bez opreme? Treba li da ti govorim da 'dobra' deca prave kule, a ne gadjaju devojke koje se suncaju peskom?

Link to comment
Tzv. Šojićev sindrom.Osoba neprestano priča o kanticama i lopaticama.
:rolf:
@sailorman Nisi fer, Syme je poneo lopaticu, a ti nista. Kako si mislila da se igras s njim bez opreme? Treba li da ti govorim da 'dobra' deca prave kule, a ne gadjaju devojke koje se suncaju peskom?
Ali Jo, ja uopste nisam dobro dete. Volim da gadjam devojke i da se igram bez opreme :(
Link to comment
@Syme, moje pravilo vazi samo za punoletne.@sailorman Nisi fer, Syme je poneo lopaticu, a ti nista. Kako si mislila da se igras s njim bez opreme? Treba li da ti govorim da 'dobra' deca prave kule, a ne gadjaju devojke koje se suncaju peskom?
Kakvo je to sunčanje peskom? Kvarcovanje?
Link to comment

@Syme, to nije nikakvo suncanje, ali ja imam razumevanja i za nevaspitanu decu. Do izvesne mere, naravno. A i umesto da spavas ti gledas TV i zaglupljujes se. Kada te ja budem cuvala neces moci to da radis, pa ti vidi.@sailorman, posto si siromasna i lose vaspitana, ja cu da ti kupim opremu, a ti prestani da me gadjas? Deal?

Link to comment

Ali, ali, za igranje u pesku uopste nije potrebna oprema. Gde su ti masta i kreativnost, draga jolanda? Sigurna sam da negde duboko u tebi cuci dete koje silno zeli da se igra u pesku, a ti, umesto da mu udovoljis, pokusavas da budes odraslija nego sto jesi :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...