Jump to content

Frtaljfinala

Filipenko

Recommended Posts

MiddleClass
A da li se ikad desilo da se nijedna utakmica na prvenstvu nije zavrsila 0:0? Ove godine jos nismo imali najnepopularniji™ rezultat.
Engleska-Italija bi mogla da bude prva sa tim rezultatom. Nadam se da nece...
  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gervasius twinkleminkleson

73

• Frank Pembleton

56

• Weenie Pooh

42

• Milosh76

36

shuti. sad sam poslala u kladionicu sa sledecim predikcijama:port - czech : 3-0greece - ger : 1:1 (u regularnih 90')spa - fra : 1:2ita - eng : 0:0sve ce biti obrnuto! sve.

Имам неки ирационалан осећај да ће Чеси проћи, и да ће ислужена рага Барош сместити бар 1 до краја турнира.Не могу да верујем шта говорим, али ћу навијати за жабаре. Шпанија 1-0, Торес са 2 метра, швабе рутински.

Edited by Plajvi

Ja pak imam iracionalan osećaj za Francuze. Ne postoji ništa racionalno na šta bi se čovek oslonio. Francuska na ovom prvenstvu je neka sirotinjska verzija španske posed igre, teško da Blan ima famozni ''plan B'' kad doktori Španci sakriju loptu, pride je i dalje u dilemama oko izbora barem trojice startera (i to nisu slatke muke već npr. u dilemama M'Vilja - Dijara, Ben Arfa - Maluda... ne zna se ko je gori)...ali eto, neki predosećaj španskog samoubistva

porucnik vasic
Najsumnjiviji mi je prvi par. Ostalo očekujem sigurica.
Мени са друге стране други :P . Овај немачки тим против бункера не импресионира. Такође мислим да Французи тешко да имају шта да траже против Шпаније.
Psihodelija

gistro.jebem li ga ako spanci ne dobiju ovakve francuze, pa nemaju zidana vise. inace, nema sanse da spanci ovu uzmu, italija ili nemacka 95%. ovih 5% ostavljam ronaldu, kvalitet ima, balvani oko njega mogu dosta da pokrpe, ako treba pepe ce da prikolje nekog... 

Edited by Psihodelija
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...